Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:51
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 89114 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

do czego plyn borygo w watercoolerach? , pachura 10/10/02 23:41
po co stosuje sie plyn borygo w watercoolerach? czy trzeba go dolewac, jesli w obiegu jest zwykla woda destylowana?
i drugie pytanie - gdzie kupic takie plastikowe paski stosowane powszechnie do zwiazywania kabli wewnatrz komputera

  1. hmm............jak to po co , kojot 11/10/02 03:11
    zasada jest taka sama jak w samochodzie , taki plyn bardzo dobrze pochlania i oddaje cieplo , woda nie moze sie z nim rownac. a co do opasek to chyba w kazdym sklepie z art.elektrycznymi

    pomyśl, zanim napiszesz coś
    głupiego...

    1. to moze sam borygo wlac? , pachura 11/10/02 08:55
      po co mieszac z woda jesli borygo jest taki dobry?

    2. oraz jak sądze , NimnuL-Redakcja 11/10/02 08:57
      aby sie drobnoustroje i mikroorganizmy nie tworzyly jak glony itd ... sama woda szybko zaczelaby smeirdziec ... chyba ;-)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    3. Powaznie ?? , Wolek 11/10/02 08:58
      Ja spotkalem sie z opiniami na www.oveclockers.com ze on slabiej odbiera cieplo, niz woda, a na dodatek przewodzi prad, bardziej niz woda destylowana.
      W wc stosuje sie jesli instalacje przenosi sie poza pomieszczenie oraz aby zapobiec pojawianiu sie glonow.

      Pozdrawiam !

    4. OBI , falcon 11/10/02 09:24
      bardzo duży wybór. Przy okazji jak kupowałem tam te paski wpadłem na "głupi" pomysł zakupu 3m węża ogrodowego o małym przekroju. Wpakowałem w niego wszystkie kable od zasilacza. Sympatycznie wygląda. Przynajmniej nie dostaję oczopląsu od tych kolorów. Teraz wszystko jest lekko przezroczysto-niebieskie:)))

      http://community.webshots.com/
      user/sokolr_blackfalcon

  2. no tradycyjnie , mel2 11/10/02 05:20
    do wypicia :))

    Don't lose your head,
    There can be only one.

    1. no to :)) , Maverick 11/10/02 06:49
      zdrówko :))) za zdrowie cioci ;-))
      niech się cioci lepiej poci ;-)

  3. generalnie , TloluviN(TPC) 11/10/02 09:21
    czyste borygo nie nadaje sie do chlodzenia wodnego. glownie ze wzgledu na to, ze przewodzi prad i jesli masz zatapialna pompke to w razie przebicia masz powazny problem. woda destylowana "w zasadzie" nie przewodzi pradu, jednak po dluzszym uzytkowaniu WC pojawiaja sie w niej jony lub kationy miedzy (juz nie pamietam) i zaczyna przewodzic prad. w sumie dobre rezultaty ludzie uzyskuja na mieszankach borygo i wody destylowanej.

    TloluviN
    "Not every person in everything
    can shine"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL