Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » kyusi 16:49
 » Star-Ga-T 16:48
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » KHot 16:42
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22

 Dzisiaj przeczytano
 88570 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Cos sie dzieje z Wordem 97 , SebeKK 11/10/02 12:16
W sumie to komp jest stary ale wczesniej dzialalo normalnie (p166MMX/48MB RAM/HDD2,1 GB). Windows 95 i Word 97.
Raz dziala dobrze a raz strasznie mieli, jak sie wpisze duzo literek w wordzie to mieli dyskiem i wyrzuci wszystkie na ekran dopiero po kilku sekundach. Findfasty, paski skrotów itp wywalilem, co jest ? Defragmentacja byla robiona, nie ma bad-sectorów.

2600+/A7M266-D/1,5GB ECC DDR
REG/R9800PRO/TURTE BEACH
SC/

  1. a moze... , Holek 11/10/02 12:19
    jakis wirek Ci sie przyczepil?

    "...here I am on The Road again..."

    1. sprawdzalem nortonem AV i MSK online i nic nie wykryl , SebeKK 11/10/02 12:23
      j.w.

      2600+/A7M266-D/1,5GB ECC DDR
      REG/R9800PRO/TURTE BEACH
      SC/

  2. a co ma się dziać , jam1 11/10/02 12:43
    slaby kop , szczególnie mało pamieci, a ciekawe jaka grafa

    p4N 3Ghz +2GBRAM+6600GT

  3. hmm , Jumper 11/10/02 12:47
    mozesz go sprobowac popedzic, kumplowi udalo sie takiego puscic do ponad 200mhz (na 233 musialby lepszego wentyla se sprawic)

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

    1. lepiej na 225 (-: , pjfox 11/10/02 15:41
      tak jak ja na abicie chyba ST5 czy jakoś tak
      magistrala znaczy 75MHz

      taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    2. no mi sie udalo , mel2 12/10/02 12:18
      na 233 zapuscic ze standardowym wiatrakiem (znaczy bele jakim)

      Don't lose your head,
      There can be only one.

  4. może , resmedia 11/10/02 12:55
    jest problem z cachem dyskowym i pamięcia wirtualną, do tego moze być za dużo plików w tempie, na pulpicie, ogólnie w kat. windowsa. Dobrze by było też zdefragmentowac rejestr (scanreg /fix - pod czystym DOSem).

    desipere est juris gentium

  5. a jeszcze jedna , jam1 11/10/02 12:58
    sprawdz ile masz pamięci wirtualnej
    czyli wolnego miejsca na dysku
    znajomy ma p75(słownie siedemdziesiat pięć) tez mu sie krzaczylo a miał64 MB ramu i dwa dyski po 1 g , i jak mu wywaliłem wszystko z dysku C co mozna na drugi dysk to smiga az milo

    p4N 3Ghz +2GBRAM+6600GT

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL