Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 18:08
 » ngP 18:06
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22

 Dzisiaj przeczytano
 95853 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Podkręcanie procesora , zajc 11/10/02 16:47
Nie moge podkrecic swojego procesora wiecej niz o 62 MHz. Jak go przetaktuje na 650 MHz to nie chce sie uruchomic Windows. Jak sie okazalo moj procesor ma blokade monoznika. Co mam zrobic, aby mogl go podkrecic conajmniej do 800 Mhz??

AMD Athlon XP 2600+, 256 MB-RAM,
120 GB

  1. No git, , sebtar 11/10/02 16:50
    nie wiemy nawet co to za procesor :D Hehe, zamaluj ołówkiem mostki L1 to zlikwidujesz blokadę mnożnika :D

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. ales mu powiedzial ;-) , Tummi 11/10/02 23:52
      biedactwo bedzie teraz szukal jakis mostkow na celku, a tam ziiiiimno i przeciag ;-))

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  2. Celeron 500MHz , zajc 11/10/02 16:52
    To jest procesor firmy Intel Celeron 500 Mhz na Socket 370

    AMD Athlon XP 2600+, 256 MB-RAM,
    120 GB

    1. jesli to jest celeron 500 , Tomac 11/10/02 17:00
      i nie odblokujesz w nim mnoznike jak w karzdym innym Intelu od P2 w gore. Mozesz podkrecac przez podniesienie FSB ale do 800 to raczej napewno nie dojdziesz bo to o 300 mhz wiecej czyli 60% wartosci poczatkowej.

      1. jakies i mi tam sie wrypalo , Tomac 11/10/02 17:02
        nie powinno byc "i" na poczatku
        . W intelach nie mozna pdblokowac mnoznika

    2. tutaj , ENGELS 11/10/02 17:00
      raczej nic sobie nie zamalujesz.Jak 500 podkręcasz na 650 i chodzi to i tak sukces.A co ty byś chciał z 500 zrobić 1Ghz.
      Jeżeli tak to gratuluje pomysłu.

      Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

  3. !@# , mrowa_82 11/10/02 17:02
    jaka masz płye główną!

    :)

  4. Proponuje zajrzeć tutaj , McMelassa 11/10/02 17:13
    http://www.overclockers.com/ - sekcja CPU database z 500 to rewelacji żadnej nie bedzie (sam mam :( )

    Posiadacz sprawnego,
    elektronicznego zabytku :)

  5. Procki Intela z , scheryf1 11/10/02 23:56
    początku serii produkcyjnej podkręcają się lepiej niż te z końcówki. Mnożnika nie odblokujesz. Ile na FSB, tyle twojego.

    Dobrze jest, ale w łeb sobie jeszcze
    strzelać nie należy.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL