Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:11
 » JE Jacaw 18:10
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22

 Dzisiaj przeczytano
 96225 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czarnobiałuy obraz z TV-OUT na herculesR8500le , Zryty_Berecik 11/10/02 20:57
niom wlasnie kolejny problem
wiem wiem archiwum ale nie mam czasu
wpadłem do domu w sumie tylko po to zeby napisać posta
prosze o pomoc co robić z tym
obraz jest 100x ladniejszy niz na poprzedniej grafie ( prolink gf2gtspro ) tylko nie ma kolorów ?
z gory thx

  1. a wiec.. , pachus 11/10/02 21:24
    problem tkwi w sytemie.. PAL i NTSC. Prawdopodobnie uzywasz jakies przejsciowki z chincz na Euro .. - skombinuj przejciowke z prztyczkiem do zmiany systemu a bedzie luzz.

  2. W ustawieniach TV zmieniasz... , RaPToRR 11/10/02 22:13
    dajesz TV na enable i klikasz w tą zieloną belkę :)

    http://www.krzysztofwasko.pl

  3. musi być wejście SVHS w telewizorze jesli... , Jan 12/10/02 00:05
    takiego wyjścia w karcie używasz. SVHS ma rozdzieloną luminancję i chrominację.

    ...

  4. juz sobie poradziłem , Zryty_Berecik 12/10/02 19:45
    radek nie ma S video wyjścia tyko SVHS
    a na gf2gts mialem S Video
    :)))

    1. eee cos krecisz , RusH 12/10/02 21:18
      primo radeon ma OBA , Video oraz SVideo :) , po droogie podpinales pewnie kablem SVideo przez kostke EURO do pierwszego gniazda EURO w TV i dlatego nie bylo koloru :P

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

      1. nie , Zryty_Berecik 12/10/02 23:09
        mam kabel S Video ktorego uzywalem do starej grafy
        i ma kabel do audio zwykle chinche

        zrobilem tak ze tek kabelek dolaczony do grafy wpiąłem do grafy i do niego podpiąłem chincha ( zabrałem jden kanał z głosu i na tym lecial obraz )
        zdziwiłem sie bo jeden chinch robił za wizje a drugi za dzwiek i wszystko było ok tzn obraz był, był kolorowy i głos był na TV w 2 głośnikach :)
        no a obraz na TV rewelaja !

    2. svhs???? , mel2 13/10/02 05:43
      to jest takie zlacze??? moze betacam ew. hi8? ;P

      Don't lose your head,
      There can be only one.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL