Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 18:06
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09

 Dzisiaj przeczytano
 95645 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Znikajace presety do Audigy i inne:( , Ament 12/10/02 02:36
Qrde nie wiem co jest grane... Mam Audigy, Inspire 5300 i co pewien czas gina mi wszystkie presety a w Surround Mixer gdzie jest opcja wybierania glosnikow (np. 5.1, Headphones, itp) nie moge nic zmienic (wogole sie ta opcja nie rozwija). Dzieje sie tak tylko w 98SE (mam 2 i to samo na kazdym). W XP nie ma problemu. Dziwne bo wogole nic nie kasuje w katalogu Creativa. Pomaga dopiero reinstalka driverow...

Ktos sie z tym spotkal lub wie o co biega?

pozdr

I
-AMENT-
I

  1. Moge tylko napisac, ze sie NIE spotkalem z czyms takim - mam w98se. , Tiamat 12/10/02 22:56
    Tyle, ze ja mam wersje angielska - jesli to cos zmienia.
    W kazdym razie systemu tak w ciemno bym nie winil.

    A te XP to na tym samym kompie jako inny system ?

    A moze jakas zintergrowana dzwiekowka .. nie no, nie wiem - u mnie jest okej.

    Moze poza tym, ze po restarcie niezaleznie od suwaczka master volume zawsze jest dzwiek na maxa (A suwaczek jak byk w polowie skali) - straszny halas jak zapomne - najgorzej jak mam na uszach sluchawy. Eh.

    Pozdro i mam nadzieje, ze problem rozwiazesz,

    -+- TmT ---
    Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
    binarny, drudzy nie.

    1. niestety , Ament 13/10/02 14:10
      98SE oba w wersji USA (polskich nigdy nie uzywam-), XP na tym samym kompie a dzwiekowka na plycie jest ale wylaczona sprzetowo. Poszukam jeszcze - moze to wina jakiegos progsa?

      I
      -AMENT-
      I

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL