Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ngP 18:06
 » KHot 18:06
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » JE Jacaw 17:27
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22

 Dzisiaj przeczytano
 95741 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

strasznie mi system qrde bol zwalnia =[ help needed , Auror 12/10/02 13:55
No więc jak w tytule - nie wiem dlaczego ale po parunastu minutach pracy komp zaczyna strasznie ślamazarnie działać. Mój OS to Win'98 - który to gości na kompie od wczoraj ( formata robiłem właśnie dlatego że tak wolno chodził ). Format nic nie dał [ arghhh.... !! ] - dalej to samo ! Myślałem przed formatem że to wina jakichś programów co to się powgrywały na dysk z neta i mi jakieś porno strony otwierały co 15 minut - już tego problemu na nowo zainstalowanym '98 nie ma ale za to system dalej strasznie wolno chodzi - nie mam pojęcia co to może być. W tray'u mam tylko GG, DAP'a, ikonkę do zmiany głośności i ikonkę od myszki.

Jeszcze wcześniej spowalnia się system jak użyje jakiegoś programu ( np. Flash'a ). Wtedy to juz od razu po wyjściu z programu muszę restarta robić bo się nie da pracować.

Czy to coś z pamięcią czy jak ? Miał ktoś taki problem ??

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. a moze to dap??? , Okota 12/10/02 14:08
    wywal go moze masz jakis spywer???
    albo przeskanuj dysk antyvirem.. jakis trojan mozesz miec...

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  2. U mnie bylo tak samo , burz 12/10/02 14:25
    od jakiegos czasu system (XP) bardzo sie slimaczyl, potem zaczely sie zwiechy, samoczynne restarty i roznie takie dziwadla. Jak sie okazalo, byly to objawy padajacej elektroniki dysku (Fujitsu 40 G). Obecnie dysk padl totalnie, tzn. bios go nie wykrywa i dysk pojechal do reklamacji (a moze reinkarnacji...).
    pozdr., burz

    ___

  3. qrde mam nadzieję że mój dysk nie pada =[ , Auror 12/10/02 14:29
    nia mam jush gwarancji :|

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  4. a może to GG? , pjfox 12/10/02 14:29
    ja tak miałem z GG50, ale i też z 4.9.3 (+ powergg i gg3d) jak mam odpalone GG np. w pracy, i moja odpali kompa w domu, i też się załaduje automatycznie GG, to mi komp w pracy tak zmula że się nie da nic zrobić (w2k Pro)

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL