Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » ulan 23:15
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41

 Dzisiaj przeczytano
 113833 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

mikrofon+AC'97 = ciche nagrywanie , Maverick 12/10/02 14:17
Heyo

czy może mi ktoś podpowiedzieć co jest qcze grane.. mam MSI KT3 Ultra2 i dźwięk AC'97. problem jest taki, że ojczulek używa PalTalk-a i strasznie kiepsko go słychać. raz że musi mówić bezpośrednio do mikrofonu, a wtedy wiadomo - buczenie i harczenie a jego kolesie mają mikrofony np. na monitorze czyli jakieś 30 cm od ust a u mnie qpka no a dwa, że nawet jak chcę nagrać coś korzystając z rejestratora dźwięków to tak samo tylko z bliska działa. Sprawdzałem na dwóch mikrofonach.
Czy to może być wina AC'97 ?

Dzięki za info

  1. jes tak, że zazwyczaj , atay 12/10/02 14:21
    wystarczy wejśc w regulację głośności (zwykle w trayu), Menu Opcje/Zaawansowane (włączyć), potem przy głośności mikrofonu wybrać przycisk "zaawansowane" i powinno być coś typu "wzmacnianie mikrofonu", co należy włączyć w Twoim wypadku. Pozdrawiam

    _- Atay -_

    1. tak też już robiłem i nic. , Maverick 12/10/02 14:55
      tylko słychać głośniej buczenie w głośnikach. ale wogóle to nie pomaga, żeby było słychać głośniej jak mam mic dalej od ust niż na 5 cm.
      qrde.. czy to może być wina wejścia w dźwiękówce?

      1. drivery nowe , Okota 12/10/02 15:07
        zainstaluj i sprawdz czy nie ma zadnel zworki na plucie... co do dzwieku...
        no i sprawdz czy jest w odpowiedniej dziurce... hehehe

        Dyslektyka błąd nie pyka...
        RTS wszechczasów:
        Supreme Commander

        1. :))) dziurke sprawdziłem :))))) , Maverick 12/10/02 15:14
          jest jak najbardziej odpowiednia :)
          a stery już idą
          hie hie hie

  2. jak 2 x nacisniesz na , Okota 12/10/02 14:23
    ikonke ustawien dzwieku - otwozy sie duze menu ustawien, teraz wez wybiez zaawansowane ustawienia, i pojawi sie wlasciwosci pod ustawieniami mikrofonu jak tam wejdziesz to bedzie boost 10dB czy cus wcisnij i...
    po klopocie.!

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  3. heh za wolno pisze , Okota 12/10/02 14:23
    123

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. bo to bylo pytanie na refleks :) , atay 12/10/02 14:26
      :))

      _- Atay -_

  4. holera refleks tez u mnie... , Okota 12/10/02 14:28
    ##$@$!$@#!^$%%@$

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  5. ide dalej pic;) , Okota 12/10/02 14:28
    123

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

  6. w ostatecznosci , Magnus 12/10/02 18:31
    kup przedwzmacniacz mikrofonowy. Mój kumpel miał taki problem i zrobiłem mu z kitów taki przedwzmacniacz i teraz super go słychać.

    1. właaasnie :) dzięki , Maverick 13/10/02 01:16
      za pomysła. wygrzebię nawet jakiś wzmacholek w pracy :) ale hola.. obczaiłem przy okazji walnięcie jednego mikrofonu :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL