Wy">
Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » ulan 23:15
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41

 Dzisiaj przeczytano
 113836 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do mastahów od Win Xp PL , Doczu 12/10/02 20:05
Kolejny raz prosze o przypomnienie. Tym razem chodzi o menu "Zamykania systemu"
Dokładniej:
Po kliknięciu na START->Wyłącz komputer pojawia się takie nibymenu z 3 przyciskami (Stan wstrzymania, Zamknij, Uruchom ponownie) oraz jest też przycisk anuluj.
Przy pomocy (chyba ) TweakUI mozna było zrobić tak, aby zamiast tego "nibymenu" pojawiło sie okno z rozwijanymi opcjami (Podobnie jak w Win Me) Czy ktoś pamieta jak to zrobić ? A może wcale nie trzeba uzywac odrębnego softu ?
Z góry THX za info.
Pozdr.

  1. u mnie jest tak: , Dhoine 12/10/02 20:26
    mam wlasnie okienko z rozwijanym menu. Nic nie zmienialem. instalowalem XP kilka dni temu - bez SP1.
    I bylbym zainteresowany zamiana tego menu na 3 przyciski :)
    Doczu - jak to zrobic? Tweak'erem ?

  2. Zmień sposób logowania , Szumi 12/10/02 22:33
    W panelu sterowania w sekcji konta użytkowników w sposobie logowania odznaczasz użyj ekranu powitalnego i już.

    Szumi

    1. Dzieki Szumi :-))))) , Doczu 12/10/02 22:37
      O to chodziło. Dhoine chyba też bedzie zadowolony :-)
      Pozdr.

    2. Dzieki Szumi , Dhoine 13/10/02 12:43
      i u mnie dziala :)

  3. A wiec to np tak ;) , rafu 13/10/02 13:27
    1.
    Control Panel/User Accounts/Change the way users log on or off

    Odznaczamy "Use the Welcome screen"

    2.
    menu start/run/
    wpisac "CONTROL USERPASSWORDS2" - bez cudzyslowow

    w zakladce advanced zaznaczyc opcje "Require users to press Ctrl+Alt+Del"

    3. Dodatkowo mozna aby windows nie pokazywal ostatnio zalogowanej osoby:

    C:\WINDOWS\system32\secpol.msc
    Zakladka: Local Policies\ Security Options\ Do not display last user name - enabled

    gotowe :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL