Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » ulan 23:15
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41

 Dzisiaj przeczytano
 113810 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

zasilacz palacy procki (i tylko procki) , G.S.S. 13/10/02 14:08
no właśnie... mam go już od roku i chodził dobrze z duronem 800@933 i soltekiem 75KAV (mimo ze ma tylko 250W)... niedawno zamieniłem durna na A1700+ i też było ok (chodził mniej więcej z tydzień)... później zmieniłem płytkę na KT3Ultra2... ale z powodu rożnych nie ciekawych perypetii przestała działać (bios...) wiec postnowilem wrócić do solteka.
podłączam go razem z A1700+, i nie działa, po paru próbach zmieniłem na durona, i dalej nic... myślałem ze znowu problem z biosem, ale w serwisie okazało się ze oba procki są martwe natomiast z płytą wszystko ok...
powiedziano mi także ze mógł to być zasilacz, ale przecież uszkodzone są tylko procki (DVD, Barracuda III 20GB, Maxtor D740X 40GB, GF2MX itd. są w porządku)... po za tym jakiś czas (już po spaleniu prockow, ale jeszcze przed wizyta w serwisie) ten zasilacz chodził z pewna płyta na cel 566 i nic takiego się nie stało...

co więcej - udało mi się uruchomić durona, ale nie dzilal już całkowicie... mianowicie nie można zmienić mnożnika (próbowałem już parę razy połączyć L1, nawet arcticsilverem...), natomiast Athlon chyba jest już martwy... (R.I.P. - snif

a więc: czy jest mozliwe, aby zasilacz spalił proki i nic wiecej (nie ma na nich żadnych śladów spalenia!)
i czy jest mozliwe by takie procki zaczely z pwrotem chodzić????????

  1. Czy zasilacz, hm, może i tak, widziałem już , sebtar 13/10/02 14:42
    takie cuda że nic mnie nie zdziwi... A co do procków, to skoro się spaliły raczej już pozostaną w tym stanie ;) Możesz sobie conajwyżej wisiorek zrobić... Też mam taki wisiorek z Athlona 1 GHz którego elektrostatyka zabiła.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. MÓW!! , glewik 13/10/02 21:41
      jak zrobiles ten wisiorek.
      bo mam pieknego durnia z ukruszonym rdzeniem ale za cholere nie wiem jak zrobic w nim dziurke.

      Pełnie bytu osiągniemy w nicości
      istenienia. /glewik

      1. Dziurki mimo , sebtar 14/10/02 12:11
        najszczerszych chęci zrobić mi się nie udało. Przykleiłem dinksik distalem i sobie dynda ;)

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

        1. szkoda. ja tez uznalem , glewik 14/10/02 20:30
          ze zrobienie dziurki w tym AMD jest powyzej moich zdolnosci.

          Pełnie bytu osiągniemy w nicości
          istenienia. /glewik

  2. moze wyciac , Mackie Messer 13/10/02 22:26
    sam rdzen tylko? Pozniej jakis lancuszek kupic. No wiertlo 0,2-0,8, moze sie nie rozwali.

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL