Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48

 Dzisiaj przeczytano
 1437 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

KT 333 a może KT 400 , Piterko 13/10/02 21:27
Właśnie zamierzam kupic płytę. Czy ktoś mógłby doradzić czy lepiej wziąć z KT 400 czy KT333.

  1. kt400 , glewik 13/10/02 21:44
    to moj glos.
    powodow jest wiele.
    najlepiej poczytac testy.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  2. KT400 , Magnus 13/10/02 21:47
    szczególnie w wykonaniu Microstara. Mam płyte KT4 Ultra i jest bardzo dobra. Zreszta masz test na TPC. Pozatym różnica (w przypadku MSI) w cenie między 333 a 400 to jakieś 40zł. A jeś;i byś się jednak zdecydował na KT333 to unikaj jak ognia Gigabyte 7vrx.

    1. co ci nie , Rocky 14/10/02 10:47
      pasuje z GA ...
      Mam taką na KT333 GA 7RVXP (co prawda) i jak bym miał wybierać to bym ją wziął jeszcze raz, chyba że by mnie skusiło KT400....

      Ala ma kota,
      kot ma Alę...

      1. co mi nie pasuje , Magnus 14/10/02 13:05
        zerknij do archiwum to sie dowiesz że wersjami P nie ma takich problemów jak z versjami bez raida. A głownym problemem jest niestabilnośc. W archiwum jes więcej opini kilku uzytkowników VRX i raczej nie są zbyt pozytywne.

  3. imho... , Tummi 13/10/02 22:04
    ...warto dorzucic te 40zl i kupic plyte na nowszym czipsecie... No ale ja mam pamiatki 183MHz od OCZa, wiec lekki swir jestem jesli chodzi o o/c ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. nooooo , mel2 14/10/02 21:34
      i zakladasz wiatraki 80x80

      Don't lose your head,
      There can be only one.

      1. jaki to ma zwiazek... , Tummi 14/10/02 22:09
        ...z tematem posta - kt400 vs kt333 ??????

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. taki sam jak ocz , mel2 14/10/02 22:22
          czyli overclocking

          Don't lose your head,
          There can be only one.

  4. A NAJLEPIEJ TO.... , Gutko 14/10/02 01:07
    poczekac na plyty na odswiezonej wersji chipsetu - KT400A

    1. to jest debesciarska... , Tummi 14/10/02 23:14
      ...odpowiedz na tego posta.
      Podpisuje sie nogami i rekoma ;-)))))))

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL