Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48

 Dzisiaj przeczytano
 1397 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak to w sumie jest z porównaniem wydajności celeronów i pentium , Sznaps 13/10/02 21:47
Wiem że o tym pisano już tony ale czy np bardziej opłaca się kupić pIII 1-1.2 giga czy jakiegoś celka 1.2-1.4(pIII to może być albo copper... albo tualatin - przy celeronie tylko ten drugi). Chodzi mi przy tym o wydajność a nie o cenę we wszystkim( :-) ) tzn. aplikacje biurowe, multimedialne( muza, filmy, grafika, kompresja itd), gry raczej najmniej. Jaki pIII odpowiada np celeronowi 1.2 na tualatinie? Pozdrowienia. Żadne inne rozwiązania w stylu amd anie p4 nie wchodzą w grę. No więc pIII albo celek (może być i koper i tualatin) . Pozdrowienia.

Every one of us has heard the
call !!! !!! !!!

  1. to tak... , Nebuchadnezzar 13/10/02 22:39
    Celkowi 1,2 Tualatin odpowiada ~PIII 1GHz Coppermine

    dupa na stołku, morda przy korycie...

    1. a ciekawe... , bajbusek 14/10/02 08:49
      he, he dlaczego ???

      Bo akurat celek Tualatin iloscia keszu, wykonywanych instrukcji itp. jest jak dwie krople wody jak PIII coppermine ale w dodatku w technologii 0,13 mikrona co daje duzo lepsze rokowania pacjenta na o/c ;)

      Tak wiec organoleptycznie (po testach) stwierdzam braku roznicy w wydajnosci PIII coppermine o tym samym zegarze co CelekT...

  2. Jeśli chodzi o cene , CzarnY 14/10/02 00:54
    to ja wlasnie niedlugo zmieniam swojego PIII 650 MHz na Celka T 1,1 albo 1,2. Po porównaniu jedyne co różni PIII 1200 i Celka to magistrala 133Mhz, oba mają 256KB keszu, no a różnica w cenie jest bardzo dużo, zamian za to lepiej dołożyć do czegoś innego.

    Pozdrawiam.

  3. jak już celerona to , jam1 14/10/02 10:42
    http://www.tomshardware.pl/...q3/020903/index.html

    powyzej porównanie c1700 i p41700
    jak koniecznie celerona to lepiej kupić te nowe mimo wszytko a naj z celków to 2000

    p4N 3Ghz +2GBRAM+6600GT

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL