Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50

 Dzisiaj przeczytano
 1694 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

a jak sie wam podoba taki list , ulan 13/10/02 21:52
przeczytajcie sobie na cdrinfo.pl link : http://www.cdrinfo.pl/...rchiwum/003366.php#003366
chodzi o artykuł: "Sektor inforozrywkowy a sprawa polska..."
Ciekawe, która kablówka tak pograła.

pozdr. ułan vel ulan
"Uwielbiam zapach napalmu
o poranku..."

  1. w sumie , Mackie Messer 13/10/02 22:21
    to ta kablowka ma racje, bo co moze zrobic innego w swietle prawa. Ale nie che mi sie wierzyc, ze Warner Bros bezposrednio sie do nich zglosil, bo jakis tam Jozek K. ciegnie divxy oslem. Moze Warner porostu wyslalo listy do wiekszych provaiderow na calym swiecie...Pozatym nie rozumiem jaki jest zwiazek spywerow z ta informacja?? Ze niby co? Warner nas szpieguje? Przecierz to zadna nowosc? A moze nasz provider nas szpieguje? Napewno ma inne sposoby aby wiedziec co robimy. Napewno odpadaja (jezeli te listy mieli dostac wszyscy albo podejrzani userzy sieci) Chello i AsterCity. Ja nic nie dostalem, kumpel by mi raczej powiedzial jakby cos takiego dostal. Pozdr

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  2. hehee... , Tummi 13/10/02 22:39
    ...lacze im zapychali userzy, wiec ich postraszyli i tyle... jakby warner mial zalatwiac takie sprawy nawet w .pl, to koszty by mu tak wzrosly, ze bajka... pozatym musieliby sciagnac caly film, albo pojedyncze klatki, zeby sprawdzic, czy pod nazwa warez-from-warner.avi naprawde jest ich dzielo... za duzo roboty jak dla mnie :>

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  3. ściema , bor@s 13/10/02 22:59
    i tyle, ale mają rację. Ludzie ciągną wszystko bez opamiętania. Komp chodzi 24h :) Lepiej iść na piwo i dać odpocząć kompowi.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL