Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01

 Dzisiaj przeczytano
 2153 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Logitech MX 500 , K0SA 13/10/02 23:20
Od roku jestem szczesliwym posiadaczem myszki Logitech MouseMan Dual Optical i chce sie przerzucic na myszke tej samej firmy,zwie sie ona MX 500. Najwazniejsze sa dla mnie jej opinie uzytkownikow. Myszka ta bedzie mi glownie slyzyla do gry w C-S'a

i5 750@4 | MSI GD65 | 4 GB 2000
GTX 275 | Samsung F3 500 GB
TP-650 | IIyama 24 | Zalman GS1000SE

  1. Tej myszy , Yog-Sothoth 13/10/02 23:28
    w Polsce jeszcze nie ma, sam na nia czekam, ale pewnei z tydzien i bedzie. W sam raz czasu na uzbieranie kasy :)

    wrong fool!

    1. Ja mam obiecane , exmac 14/10/02 09:52
      że dostanę ją jutro.

      Zobaczymy co z tego wyjdzie.......

  2. a czym , G.S.S. 14/10/02 00:36
    sie ona wlasciwie rozni od dual opticala... wiecej przyciskow, czy moze lepsza precyzja?? (o ile jeszcze da sie? ;)

  3. a po co zmieniasz ? , NimnuL-Redakcja 14/10/02 08:47
    przesiadka raczej bez sensu .. nowe muszki niewiele wnosza nowego w porownaniu do DualOptical .. pzeca ta co masz jest b.wygodna, praktyczna, czuła ... same plusy ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. Warto także , Plum 14/10/02 08:58
    wziąść do ręki model IFeel MouseMan.

    najwiekszy polski zaklad
    elektoniczny -
    fabryka lamp kineskopowych

  5. No, ale ... , K0SA 14/10/02 20:38
    Tylko, ze mojego duala troche zjechalem przez noszenie do kafejki luzem w polecaku :/

    Ps. I jeszcze jednym powodem jest to, ze w cs'ie jak mam max zoom w awp to mi troche rwie mycha i nie moge dokladnie wycelowac. Mam sens 3 w counterze, w sterach w polowie paska sens bez akceleracji.

    i5 750@4 | MSI GD65 | 4 GB 2000
    GTX 275 | Samsung F3 500 GB
    TP-650 | IIyama 24 | Zalman GS1000SE

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL