Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50

 Dzisiaj przeczytano
 1729 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Joke :)) , Thorgal 13/10/02 23:29
Rozmawiają dwie przyjaciółki. Jedna mówi:
- Mam wspaniałego męża: nie pije, nie pali, nie zdradza mnie, nie lubi piłki nożnej ani mnie nie bije.
Na to druga:
- Dawno został sparaliżowany?

  1. w klimacie , akustyk 13/10/02 23:41
    baba do drugiej baby:
    - moj maz to aniol...
    druga na to:
    - a moj jeszcze zyje

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. w klimacie też :) , Agnes 14/10/02 00:10
      facet do drugiego faceta:
      - niedawno się ożeniłeś, musisz być szczęśliwy...
      - muszę.

      Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
      Fizyk, a to jego Meta...

      1. kontynuujac , akustyk 14/10/02 00:38
        tesciowa (mamusia) do ziecia:
        - nie udawaj, ze czytasz gazete, bo widze ze mnie slyszysz... trzesa Ci sie kolana!

        http://akustyk.magma-net.pl

        1. po rada , RoBakk 14/10/02 07:09
          dla wstępujących w zawiązki:
          żonę się trzyma krótko, rok, góra dwa ...

          Najlepszym sposobem zamawiania
          piwa jest powiedzenie: Ubik

          1. LOL ;-) , NimnuL-Redakcja 14/10/02 08:46
            doskonale wszystkie dowcipki ;-))

            Gdyby nie wymyślono elektryczności,
            siedziałbym przed komputerem przy
            świeczkach.

  2. to ja też się podepne z monotopics JOKES :))) , Maverick 14/10/02 00:10
    Żona do swojego kochanka w łóżku:
    - Pamiętaj, jak wejdzie mój mąż to udajemy, że się nie znamy...

    O trzeciej w nocy mąż budzi żonę, podaje jej szklankę wody i dwie aspiryny.
    Żona:
    - Zwariowałeś?!! Po co mnie budzisz?
    Mąż:
    - Masz kochanie tabletki na ból głowy.
    - Przecież nic mnie nie boli, idioto!
    - Mam Cię!!!

    Baca rozwodzi się z Gaździną. Odbywa się rozprawa w sądzie. Sędzia pyta się Gazdy:
    - Powiedzcie Gazdo, dlaczego chcecie się rozwieść z tą Gaździną, przecież żyjecie razem już 20 lat, w czym wam ona zawiniła?
    Gazda na to odpowiada:
    - A bo Panie sędzio, ona mi seksualnie nie odpowiada.
    Na to w końcu sali podnosi się ze swojego miejsca juhas i woła:
    - Głupoty, Gazdo, gadacie! Całej wsi odpowiada, a wam nie?!

    :)))

    1. Ten drugi super :))))) , DJopek 14/10/02 08:20
      Nie słyszałem jeszcze, a przynajmniej humor mi się poprawił bo zaspałem sobie dzisiaj na tenisa :( Ach.....

  3. Co robi zona w duzym pokoju? , m&m 14/10/02 18:45
    ...
    ma za dloogi lancuch :)

    ps. dobrze ze szanowna malzonka nie widzi jak to piszę ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL