Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Miron 07:02
 » gromki_86 06:58
 » Dexter 06:55
 » szczebel 06:32
 » Kenny 06:21
 » dugi 06:16
 » XepeR 06:03
 » KHot 05:41
 » [yureq] 05:33
 » RoBakk 05:16
 » Sebek 05:14
 » PeKa 05:13
 » hokr 05:02
 » Promilus 04:53

 Dzisiaj przeczytano
 17771 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MSI KT3 Ultra2-R -> PROBLEMY :( , Chrisu 17/10/02 15:01
Mam mały problemik. Płyta chodzi dobrze do momentu zainstalowania sterowników do kontrolera RAID. Zaczynają się przestoje, zwisy, winda przestaje ładować się po pojawieniu się pulpitu itp. Do kontrolera podłączony jest jeden HDD na Master na IDE3 (Czyli pierwszy kanał RAIDa), i wszystko chodzi jak już napisałem super do momentu wgrania sterów od PROMISEa :(. Jest na to jekieś lekarstwo?
P.S. Jak to fajnie mieć już net :)

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. A... , yanix 17/10/02 15:56
    ... nie zapodajesz sterów z dyskietki przed(podczas) instalacją Windy?

    Będzie, będzie...

    1. stery wrzucam dopiero , Chrisu 17/10/02 16:36
      po zainstalowaniu. Do Promisea mam podpięty jeden dysk (nie macierz).
      P.S. Zawsze robiłem tak z HPT i było spox

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. a może , Birdman 17/10/02 18:58
    chcesz cie zamienićna kt3-ultra?? tu nie ma problemów z raidem ... :)

    ping?

  3. a ja mam pytanie... jaka jest roznica , Ranx 17/10/02 19:32
    miedzy kontrolerem na plycie a raidem ze tak wszyscy podpinaja pod raida? jak dla mnie to bez sensu...
    kontroler na plycie tez jest ata 133 i spokojnie gra... zamiast na razie raida won i miec wolne przerwania albo wykorzystywac pod dvd albo inne kieszenie to sie wiara upiera...
    sam mam dodatkowy kontroler i sluzy mi do kieszeni i dvd oba na majster:) i jest gitara

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. ja używam RAIDA przede wszystkim , Chrisu 17/10/02 19:36
      jako drugiego kontrolera IDE. W swoim kompie mam przeważnie 5 urządzeń IDE (czasami 4 czasami 6). W kompie który składałem kumpel ma 4 urządzenia, tak więc żeby nie odpinać jak ktoś przyjdzie z dyskiem wziął RAIDa. Proste ;)...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. cus nieuwaznie doczytalem:) , Ranx 18/10/02 13:09
        bo problem byl w ogole z kontrolerem heh
        sorka:)
        ja mam CMD i zadnych problemow.
        i nei pomoge:)

        o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL