Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36
 » metacom 10:34
 » Demo 10:32
 » DYD 10:28
 » Star-Ga-T 10:23
 » ham_solo 10:21
 » krismel 10:18
 » 247 10:15
 » Carat 10:15
 » Magnus 10:15
 » marek_m 10:14
 » Visar 10:07
 » XepeR 10:07
 » Fight 09:59
 » Kenny 09:57
 » TheW@rrio 09:57
 » cVas 09:56
 » Hitman 09:51
 » Kool@ 09:44

 Dzisiaj przeczytano
 24319 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomóżcie!!! (problem z direct x) , Pawlo 19/10/02 16:04
Witam!
Jeszcze wczoraj wszystko bylo ok!
Dzisiaj po poludniu wlaczam kompa, a tu zadana nowa gierka (stara zreszta tez) nie chce leciec. Sprawdzam Direct x i jakiez jest moje zdziwienie komunikat: Dx version is 0 tak jakbym w ogole nie mial directa. Ale nie w tym problem chodzi mi o to w jaki sposob z Xp odinstalowac DX'a bo nie moge go nawet przeinstalowac, bo glupia winda mysli ze ma zainstalowanego 8.1, a zadna gra go nie wykrywa. I jeszcze jeden problem nie mam dzisiaj plytki z Xp bo pozyczylem kumplowi a Mafie w ten weekend chcialbym skonczyc a tu taka lipa. :-(

  1. Hmmmm, spróbuj zainstalować , sebtar 19/10/02 17:21
    najnowszego DX 9 - chyba już jest, a Xp nie powinien się pluć jak instalujesz nowszą wersję. W przeciwnym wypadku tylko reinstalka systemu -> btw warto używać programow typu Ghost czy Drive Image.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. a moze zastosowac , glewik 19/10/02 17:53
    naprawe windowsa czy jakos tak to szlo.
    wkladasz botowalny cd z winxp do kompa i ruszasz z niego nastepnie dajesz zainstaluj system i dalej ze chcesz naprawic bierzaca inst.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  3. spróbuj , GULIwer 20/10/02 01:00
    DirectX version 8.1b (on CD) tego z UT2003
    For Windows XP you have to install QFE 321178 to upgrade your version of DirectX to 8.1b
    http://support.microsoft.com/...d=kb;en-us;Q321178
    Please note that Windows XP Service Pack 1 contains this fix.
    http://www.microsoft.com/...epacks/sp1/default.asp

    a jeśli chodzi o deinstalatory DXa to IMHO DX Buster est da best wrzuc googla albo w filemirrors. ja dawno temu zywałem zeby z Win2k wywalic 8,1 i dało sie i ponoc nawet 9,0 moze ruszyc ale sprawdzac nie bede :))

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL