Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 12:08
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » emigrus 12:03
 » Wedrowiec 12:01
 » Liu CAs 11:52
 » Ament 11:47
 » rooter666 11:45
 » Brauni 11:45
 » sofolok 11:34
 » Kenny 11:28
 » Artaa 11:27
 » Hitman 11:23
 » Menah 11:12
 » Katoda Lt 11:07
 » NimnuL 10:54
 » @GUTEK@ 10:53
 » leosh 10:42
 » Matti 10:36

 Dzisiaj przeczytano
 27243 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kilka pytan-abit vh6 , Krasy 19/10/02 22:51
Witam.Nabylem wczoraj taka plyte i chcialbym posadzic na niej celerona 900Mhz.Instrukcja podaje ,ze obsluguje tylko do 766Mhz a na stronie abita twierdza ze 933Mhz.Data biosu z przed roku około.Wsadzam procka i nic (nie laduje nawet biosu,ale wiatrak na grafie się kreci).Probuje stary procesor 366Mhz i wszystko działa ok.Moje pytania:
1.Czy ten procek wogole pojdzie?(mam na mysli mozliwosci plyty)Aha no i nie wiem czy on jest sprawny bo nigdzie wczesniej nie pracował a nie mam mozliwosci go sprawdzić narazie-dopiero w poniedziałek.
2.Probowalem robic flash biosu.Operacja przebiegla prawidlowo(przynajmniej komp tak twierdzi).Robie restart i dalej wyswietla stara date tego biosu (jakbym nic nie robil???)O co tu chodzi?
Prosze o jakies sugestie.Z gory thx.Pozdrawiam Marcin

.:Krasy:.
gg 3044074

  1. zerknij na , Yosarian 19/10/02 23:59
    tą stronkę,
    http://www.abit-poland.com/prod_mb_show.php?id=17
    przenyśl i daj znać

    p.s. z tego tekstu "gniazdo Socket 370, wsparcie dla częstotliwości szyny FSB 133, 100 i 66 MHz, płyta dedykowana układom Intel Pentium III i Celeron z zegarem od 450 do 933 MHz" wynika że z C900 nie powinno byc żadnych poblemów, może nasz stary bios, może źle ustawiasz parametry w biosie dla tego procka, może powinieneś zrobi to za system, moze opróbujesz zmienić mnożnik który jest stały dla tego procka ......

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  2. chodzi o to.. , Krasy 20/10/02 00:25
    .że bios wogóle nie startuje.Jak flashowałem go na starym 366Mhz to po restarcie cały czas wyświetla starą datę tego biosu(tak jakby kompletnie sie nic nie zmieniło).Czy to możliwe ,żeby kość się nie dała flashować a działa?

    .:Krasy:.
    gg 3044074

  3. no dobrze ale , Yosarian 20/10/02 01:31
    data datą a co z oznaczeniem biosu, zmienia się czy nie ? np. stary miał SS a najnowszy SP i to powinno byc widoczne przy starcie biosu w dolnej częsci ekranu. Poza tym zawsze w biosie pojawiaja sie jakieś opcje dodatkowe. A czy możesz wrócić (zainstalować znowu staary bios i puścić na starym procku 366 ?

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL