Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 13:23
 » JE Jacaw 13:19
 » Nepomucen 13:18
 » Sebek 13:17
 » Guli 13:17
 » emigrus 13:12
 » Soulburne 13:09
 » Zbyl 13:05
 » leosh 13:03
 » dulik 13:02
 » Holyboy 13:02
 » elliot_pl 12:56
 » sigi 12:36
 » Wedelek 12:24
 » Venom79 12:22
 » KHot 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » Wedrowiec 12:01

 Dzisiaj przeczytano
 30956 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

The Bat - Jak pobrać foldery z serwera? , Chrisu 20/10/02 20:57
Wchodzę dziś na pocztę na wp.pl a tam haselko ze od listopada wiadomości będą "ważne" tylko przez 45 dni a potem kasowane. (chyba ze pokręciłem). Od paru dni bawię się "nietoperzem" i mam pytanko... Jak w nim zrobić żeby ściągnął z serwera CAŁĄ pocztę wraz z folderami? Tzn. zeby pobrał foldery "wysłane", "kosz" i te założone przeze mnie? Szukam czegoś takiego i nie mogę znaleźć :(. Mam nadzieję że nie namieszałem za bardzo ;).
P.S. Trzymajcie za mnie i za jeszcze jednego z boardowiczów jutro kciuki . Piszemy warunek ;).

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. !! Help !! , Chrisu 21/10/02 07:56
    to tylko głos rozpaczy ...
    P.S. Dużo osób przeczytało mojego posta :(. 12 osób do 7:57. I po kiego grzyba pisałem o co mi chodzi w temacie? Jakbym napisał wy qr.... ch... przynajmniej więcej osób by weszło... Ech szkoda gadać...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. mi się wydaje , atay 21/10/02 16:53
    że normalnie nie można ściągnąć, najlepiej napisz do operatora Twojej skrzynki.

    _- Atay -_

    1. DZięki za odpowiedź , Chrisu 21/10/02 17:02
      Przynajmniej jedna :). Zrobiłem inaczej. Zrobiłem sobie folder tymczasowy do niego wrzuciłem odebraną pocztę. Później kolejne wiadomości (wysłane i z moich folderów), wrzucałem do odebranych. ściągałem te wiadomości, a później wrzucałem do odpowiednich folderów na HDD :). I gotowe...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL