Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 13:23
 » JE Jacaw 13:19
 » Nepomucen 13:18
 » Sebek 13:17
 » Guli 13:17
 » emigrus 13:12
 » Soulburne 13:09
 » Zbyl 13:05
 » leosh 13:03
 » dulik 13:02
 » Holyboy 13:02
 » elliot_pl 12:56
 » sigi 12:36
 » Wedelek 12:24
 » Venom79 12:22
 » KHot 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » Wedrowiec 12:01

 Dzisiaj przeczytano
 31042 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czym zabespieczyć grafit łączący mostki L1 przed wietrzeniem ? , kamelor 20/10/02 23:31
Czym zabespieczyć grafit łączący mostki L1 przed wietrzeniem w procesorze Duron? Jakieś sprytne domowe sposoby ?

Kamelor

  1. a co to jest wietrzenie? , Tummi 20/10/02 23:43
    bo wg mnie wietrzenie to jak otworzysz jedno okno i drugie naprzeciwko tak, zeby zrobil sie przeciag - wtedy sie ladnie wietrzy ;-))))))))

    A na powaznie - zaklej mostki tasma klejaca i po sprawie...
    wietrzenie... heh.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. Wietrzenie, jak wietrzenie, ale... , Doczu 21/10/02 07:31
      to zabeSpieczenie jest dobre :-)))))
      Pozdr.

  2. no może faktycznie , kamelor 20/10/02 23:45
    źle dobrałem to określenie "wietrzenie" ale wieci o co chodzi :-)

    Kamelor

  3. kilka przykladow , Outsider 20/10/02 23:46
    moi znajomi zamalowywali lakierem, inni zaklejali tasma izolacyjna, jeden lepek nie sparowal olowkiem tylko nalozyl bardzo cienko cyny (nie wiem jak mu sie to trzymalo, ale mowil ze dobrze).
    Natomiast ja gdryzdalem po L1 olowkiem jakies 2 lata temu i nic wiecej nie robilem - klopotow zadnych nie mam.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

  4. Albo daj spokój... , Umek 21/10/02 00:12
    albo kawałek plastra rębnij jak ci to spokoju nie daje...

  5. hmm , Agnes 21/10/02 01:42
    może popsikaj lakierem do włosów? ;)

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. od spodu tez:) , Ranx 21/10/02 07:34
      konserwacja jak sie patrzy:))))

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  6. najsmieszniejsze jest ze polaczyłem , kamelor 21/10/02 16:05
    mostki L1 i nic !!! Nie moge zmienic mnoznika ! A zrobiłem wszystko bardzo starannie ołówkiem B5. Co jest ?

    Kamelor

    1. a czy to Morgan ??? , GULIwer 21/10/02 17:42
      a jesli nie to jaki ??? Mi np. (D700) za pierwszym razem sie nie udało i mi 0,5 nie chodziły a ołówek to był zwykły 0,5 automat HB (a wcześnuiej zwykły HB ostro zatemperowany) i póki gumką go nie starłem to ołówek nie złaził i 6 miechów wiec IMHO póki nie masz tornada w kompie po co se głowe zawracać
      Mam nadzieje ze łączysz z .:::: na .|||| a nie np. na krzyz . xx bo i takie numery ludziska odstawiali :))

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL