Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 13:23
 » JE Jacaw 13:19
 » Nepomucen 13:18
 » Sebek 13:17
 » Guli 13:17
 » emigrus 13:12
 » Soulburne 13:09
 » Zbyl 13:05
 » leosh 13:03
 » dulik 13:02
 » Holyboy 13:02
 » elliot_pl 12:56
 » sigi 12:36
 » Wedelek 12:24
 » Venom79 12:22
 » KHot 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » Wedrowiec 12:01

 Dzisiaj przeczytano
 30955 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co z tym procesorem... ?? , Baaq 21/10/02 00:10
Jakis czas temu postanowilem odblokowac mnoznik na amdxp1600+... Niby sie udalo... Dokladniej: bylo kilka prob, kilkarazy wszystko zmywalem z procesora, czyscilem go z kleju, pasty, drugiegi kleju... W koncu sie dalo, mnoznik "dal sie zmieniac", ustawilem z BIOSie x9, tak aby uruchomic jako 9x166, udalo sie... Nastepnego dnia zachcialo mi sie przestawic na wyzszy, okazalo sie ze mnoznik jest przyblokowany... Za nastepne 2 dni mnoznik sam przestawil sie na 9.5... hmmm zero kontroli z mojej strony. Co zrobilem zle ?? Mostki sa polaczone dobrze, proesor jest raczej czysty. Chyba jedyna rzecza jaka moze byc nie tak to zlaczenie pierwszego mostka z literka L oraz z charakterystycznym trojkacikiem... Co zrobic ?? zerwac wszystko zyletka i zrbic jescze raz ??

  1. jak masz polaczone z literka... , Tummi 21/10/02 00:38
    ...to cud, ze wogole sie komp wlaczyl. Jak najszybciej zmyj to polaczenie i zrobi tak, zeby tylko te dwa punkty byly polaczone (mostek) i z niczym wiecej!

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. hmmm.... , Baaq 21/10/02 09:04
      ... wybiore sie po zajeciach do zegarmistrza ....

  2. Najlepszy sposob .... , Grolshek 21/10/02 10:21
    ...to silikonowa pasta w dziurki i Electon 40 na mostki.Jak dotad u mnie 100% skutecznosci.

    ***** ***!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL