Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 13:23
 » JE Jacaw 13:19
 » Nepomucen 13:18
 » Sebek 13:17
 » Guli 13:17
 » emigrus 13:12
 » Soulburne 13:09
 » Zbyl 13:05
 » leosh 13:03
 » dulik 13:02
 » Holyboy 13:02
 » elliot_pl 12:56
 » sigi 12:36
 » Wedelek 12:24
 » Venom79 12:22
 » KHot 12:13
 » GLI 12:08
 » malyy 12:07
 » ToM78 12:04
 » Wedrowiec 12:01

 Dzisiaj przeczytano
 31048 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Karta Avermedia TV Studio - przycinanie , Ibanez 21/10/02 01:12
Ostanio walczyłem z w/w sprzętem próbując zainstalować go na AthlonieXP + płyta VIA, System: WinME.
Sterowniki poszły ok, po zainstalowaniu oprogramowania i odpaleniu wszystko zaczęło się przycinać. Orbaz oraz sama aplikacja przycinała sie po prostu co kilka sekund. Kombinowalismy różnie: zmiana slotów PCI, zmiany ustawień w BIOSIE no i na koniec przeinstalowanie windowsa. Problem ustąpił częściowo, ponieważ obraz już sie nie przycina, ale aplikacja wraz reaguje podczas pracy zacinając się na chwile.
Czy może ktoś już spotkał się z takim problemem??

  1. mistrzu... , Tummi 21/10/02 01:30
    wez mnie nie strasz, bo wlasnie wygralem aukcje o taki tunerek... mam win98se, w piatek bawilem sie jakims averem i ladnie mi zgrywal nawet do divx'a w locie 592x320...

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  2. Wnioskuje ze , Mackie Messer 21/10/02 01:57
    nie chrzania sie przerywania, nie ma konfliktow udostepniania? A sprawdzaliscie ja na innym kompie? Via4in1 jest? No i wazne, czy ten komp jest krecony? Tunery sa cholernie czule, to jedne z najbardziej konfliktowych urzadzen. A BTW: Grasz na wiosle? Pozdro

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. wiec.... , Ibanez 21/10/02 07:42
      1. Nie był sprawdzany ale będzie (u mnie).
      2. maszynka nie kręcona jest.
      3. Viapacki są oczywiscie i to świeżo ssane.
      4. Gram na "wiośle" ;)

      1. wiec... , Mackie Messer 21/10/02 14:46
        1.No to zobacz. Moze karta walnieta.
        4.Zajebiscie. Mam nadzieje ze nie urazilem "dumy gitarzysty" tym stwierdzeniem "wioslo" ;-)))
        5. Moze pomoze to co dzojo mowi.
        Pozdr

        "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
        F. Nietzsche

  3. I po bólu... , dzojo 21/10/02 08:39
    Panowie miałem ten problem jakiś czas temu ale spox juz doszedlem co i jak. http://twojepc.pl/boardPytanie27189.htm

    Pozdro...

    no comment :-)

    1. niestety... , Ibanez 25/10/02 23:20
      wszystko ok ;) , ale zniknely opcje dot. zapisu na dysk, tak jak by to byl soft/patch do karty bez sprzetowego dekodera mpeg

      1. OK!! , Ibanez 25/10/02 23:50
        JUZ ZNALAZLEM - trzeba bylo grzebac na com.tw a nie com :/, dzieki i pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL