Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Pietka 14:51
 » KHot 14:47
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » dugi 14:18
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » ili@s 14:07
 » dulik 13:59
 » Dexter 13:59
 » AdiQ 13:51
 » wukillah 13:47
 » Robek 13:45
 » marek_m 13:44
 » jablo 13:42

 Dzisiaj przeczytano
 32772 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Program do FTP... , reev 21/10/02 11:25
Szukam jakiegoś programu którym mógłbym komuś coś przesłać na FTP, jest to duży plik więc najlepiej żeby miał opcję wznawiania połączenia i kontynuowania przesyłania.

Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
cyferki, za dużo ramu, dysk
holograficzny, elektrownia jądrowa

  1. Windows Commander , Dhoine 21/10/02 11:27
    tudziez FlashFXP

    1. Windows Commnader nie obsługuje... , reev 21/10/02 11:45
      wznawiania bo nim próbowałem przesłać już dwa razy i się nie udało, sprawdzę tego FlashFXP.

      Kore5Trio, ATI-GF X jakieś tam
      cyferki, za dużo ramu, dysk
      holograficzny, elektrownia jądrowa

      1. Jak najbardziej obsluguje , Kenny 21/10/02 11:52
        - najwyrazniej wina servera.

        .:Pozdrowienia:.

      2. otoz to , Dhoine 21/10/02 11:56
        WC obsluguje wznawianie. Jak mowi Kenny - najprawdopodobniej wina lezy po stronie servera.

        1. to ja sie podlacze pod pytanie... , [yureq] 21/10/02 16:53
          jak w wincmd wlaczyc tryb passive dla ftp bo nijak nie moge tego w opcjach znalezc.

          Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

          1. chyba bezpośrednio... , XTC 21/10/02 18:06
            przy opcjach danego połączenia - gdy wybierasz "new connection" - masz tam możliwość ustawienia tak proxy jak i passive mode - tylko dla tego "bookmark'a" - w ten sposób często się definiuje parametry kont ftp w klientach - vide FlashFXP ...
            a ja lubię darmowego SmartFTP...

            Linux

            1. dzieki ;] , [yureq] 21/10/02 18:25
              nie widzialem tego, bo zawsze przed dodaniem polaczenia robie nowe (ctrl-n) i po rozlaczeniu zawsze zapisywalem w "bookmarkach" zapytany wczesniej przez program. Nie widzialem tej opcji bo z tego, ze nie chcial mi sie polaczyc nie zapisywalem tego polaczenia [;

              Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

  2. WS FTP Pro , Remek 21/10/02 11:45
    Bardzo fajny, polecam...chyba jeden z najlepszych...

  3. polecam , J@rek 21/10/02 11:52
    darmowy SmartFTP

    http://www.smartftp.com/

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. i jeszcze , J@rek 21/10/02 13:15
      tez darmowy :-) FileZilla

      http://sourceforge.net/projects/filezilla

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

  4. Program do FTP , pigula 21/10/02 17:53
    dużo osób (wśród nich i ja) uważa, że najlepszym klientem ftp
    jest :
    a) Flash FXP
    b) Cute FTP
    Jak dla mnie oba rewelacyjne i obu używam zamiennie :)

    1. Potwierdzam , Doczu 22/10/02 11:42
      Pozdr.

  5. do FTP , TloluviN(TPC) 21/10/02 19:00
    1. Platne - FlashFXP oraz AceFTP Pro
    2. Free - AceFTP Free lub SmartFTP.

    TloluviN
    "Not every person in everything
    can shine"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL