Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Pietka 14:51
 » KHot 14:47
 » Endrioo 14:45
 » hokr 14:41
 » esteban 14:35
 » Sherif 14:34
 » Ament 14:28
 » gigamiki 14:22
 » dugi 14:18
 » Hitman 14:17
 » Wedelek 14:14
 » Master/Pe 14:12
 » ili@s 14:07
 » dulik 13:59
 » Dexter 13:59
 » AdiQ 13:51
 » wukillah 13:47
 » Robek 13:45
 » marek_m 13:44
 » jablo 13:42

 Dzisiaj przeczytano
 32599 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SB Live! 1024 Value czy 6-kanalowy AC97 ? , m4j573r 21/10/02 12:05
Co lepsze ? Zamierzam kupic sobie nowe MoBo ABIT KD7-400 i zastanawiam sie czy jest sens trzymac w tym pozniej owego Live'a.

Pozdrawiam m4j573r
.:<GaDu-GaDu: 33234>:.

  1. jakoś nigdy , irbar 21/10/02 12:10
    nie miałem przekonania do dziwięku onboard :(

    [Admin: Skasowano]

  2. nie uzywalem , J@rek 21/10/02 12:17
    6-kanalowego AC97 mam na plycie poprostu AC97... live ma duzo lepsza jakosc dzwieku, to nawet nie ma porownania... no chyba ze cos sie zmienilo z jakoscia w tym 6- kanalowym.

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  3. mialem to samo , hillel 21/10/02 12:28
    i live poszedl w odstawke. jest lepszy, ale nie na tyle zeby go trzymac. chyba ze chcesz nagrywac dzwiek z zewnetrznych zrodel - wtedy niestety AC97 wymieka przy livie.

    Gods Made Heavy Metal

  4. najlepiej , Ament 21/10/02 12:32
    jakbys kupil cos z nowym C-Media 5.1 - wtedy Live do kosza;)

    I
    -AMENT-
    I

  5. Radzilbym... , Dibo 21/10/02 14:04
    ...Audigy. Ja mam SBlive! Player 5.1, kolezka ma AUdigy. Mamy te same glosniki (cretive DTT2200) i jakos dziwieku jest uniego nieporownywalnie lepszA!!

    -2150969-GG-

    1. tyle , GULIwer 21/10/02 19:47
      że kolega nie chce kupować muzy tylko sie zastnawia czy wymienić jeden gniota na drugi
      pozdr. happy Yamaha754 user unhappy AC'97 2-chanell user
      A moze tak A-Opena na lampach :))))) (nie ma co zaszaleli chłopaki :)))

      I'm only noise on wires

  6. mam ac97 na k7vta3.. , johno 21/10/02 19:51
    to jest naj.... syf jaki moze byc :/
    wiec dzisiaj wpialem w to sb live :)

    "Zatem nie pytaj komu bije w
    dzwon!"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL