Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53
 » Fl@sh 15:49
 » ili@s 15:41
 » soyo 15:36
 » dugi 15:30
 » Promilus 15:30
 » marek_m 15:05
 » JE Jacaw 15:04
 » rooter666 15:03
 » Pietka 14:51

 Dzisiaj przeczytano
 35061 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak usunac z syst. ACPI instalowane wraz z 4in1 ? , 1Majkel 22/10/02 11:52
Witam,
czy mozna to zrobic w taki sposob, ze w menedzerze urzadzen wezme wlasciwosci i poprostu zaznacze opcje "wylacz w tym profilu sprzetowym" ?

Instalowalem VIA 4in1 i po prostu nie odklikalem ACPI, wiec sie ono zainstalowalo :(

Windows 98SE, ASUS A7V

http://www.F22TAW.prv.pl

  1. chodzi dokladnie o to.... , 1Majkel 22/10/02 11:56
    Menedzer - > Urzadzenia systemowe i pozycje:
    - Przycisk systemowy ACPI;
    - ACPI IRQ Holder for PCI IRQ Steering

    i inne.....

    Nie potrzebuje ACPi, system nie byl z nim instalowany i tylko zajmuje przerwania...
    W BIOSie jest nieaktywne.

    http://www.F22TAW.prv.pl

  2. Wyłącz w biosie , Fox 22/10/02 17:25
    w power menagement bodajże.

    Powered by Linux and siemens s7
    PLCs...

    1. zle napisalem , 1Majkel 22/10/02 19:11
      Wylaczylem w biosie ale "PNP System", a tego do ASPI nie mam jednak.... No nic.. nie chce mi sie jzu z tym szarpac.

      http://www.F22TAW.prv.pl

      1. oj chyba w ostatnim poście miało być ACPI :) , fiskomp 23/10/02 07:25
        bo piszesz o ASPI a to co innego, a tak na marginesie to ACPI chyba w biosie jest w zakładce power menagment czy jakoś tak.
        Piszę to z głowy więc jakby co to najpierw sprawdź.

        pozdrawiam,

        1. racja , 1Majkel 23/10/02 18:39
          mialo byc ;)
          W ogole to nie mam tej opcji w biosie, no ale nic... Zapomnijmy o temacie.

          http://www.F22TAW.prv.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL