Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 17:54
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » Artaa 17:36
 » Wedelek 17:29
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » wrrr 17:17
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40

 Dzisiaj przeczytano
 39505 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] - o chybba mam neta cos zadzialalo - ale cos tak nie tak :( , Thadeus 22/10/02 19:44
O chyba przelom w mojej rozlace z netem :), cos jakas godzine temu zaczelo dzialac i po 2 tygodniach braku kompletnego netu, (pomijajac chwilowe wpadniecie na jakies 10 minut na boarda, no ale to nie to - tu chyba ze 3h dziennie sie zdaja :) ) udaje mi sie jakos boarda poczytac ( co prawda ping dalej jest ch.... no ale dziala wolniej niz na modemie no ale jakos dziala. Musze Admina przyszpilic by cos z tym zrobil, No i zwrot kasy za niedzialajacy net :)

Minus tego taki ze czytania mam po uszy i chyba do konca tyg nie wyrobie bo mam na piatek seminarke przygotowac :) (qrka 2 tygodniowy board do poczytania ech ) a z tego co pobieznie na 2 pierwszysc stronach czytaem to dzialo sie troche

Nimnul zaliczyl mala karuzele , wazne ze nic sie nie stalo , dodam ze kiedys miale tez kraksenke z kumplem no ale nic sie nie stalo.
Szkoda kurka ze ominelo mnie spotkanie ,qrde akurat teraz musial sie net zwalic :((((( grrr.

Za to jako pozytyw moge napisac ze zrobilem porzadek na kompie :P. No i zakochalem sie Gigants (miodna gierka z zarabistym poczuciem humoru, a ten akcent miodek , pythonowski humor. gierke notabene dostalem z komplecikiem inspire +audigy ktorego mala recenzyjke z mojego punktu widzenia obiecalem i jak sadze w sobote powinna byc :)

No i jeszcze zrobilem stronke naszego instytutu :) jak sie da to chlapne do oceny , byscie spojzeli krytycznym okiem.

Acha no i mam w domku nowiutkie okablowanie kablowkowe, gniazdko tv w kazdym pokoju i to wsio na osobnej linii. Efekt pogawedki z bardzo milym panem technikiem rtv wynajetym przez tvk (nasi to leszcze niestety), pan mily byl i mam wszedzie kabelki i do tego ladni poukrywane nie jak spece z kablowki zrobili, no i jeszcze jeden kabelek wolny na zas. Ze swieca szukac takich ludzi, czeka mnie jeszcze przeprawa z kablowka i natsawienie ich bym w koncu mial net taki za jaki place :) no ale to jutro.


Widze takze male nowum - podzial na offtopicki fajniusi ale mam i tak wszystkie wlaczone :)

Moze ktos mi podrzuci do tego co ciekawsze sytuacyje z boarda :)



PS no to sie kurde naczytalem i napisalem podzialal godzine i padaka :((( o ale teraz widze cos sie tam slimaczy

...

  1. No to zadalem sobie trod odpowiedzenia na debilne posty pana ANDY_k , Thadeus 22/10/02 21:10
    szukac wiecie gdzie, no ale czytana jest duzo chyba jednak zajme sie Przygotowaniem sie na piatek

    Pozdro Hey :)

    Berecik Nie gniewaj sie Masz Pifo na zlocie odemnie :)

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL