Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » globi-wan 17:54
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » Artaa 17:36
 » Wedelek 17:29
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » wrrr 17:17
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40

 Dzisiaj przeczytano
 39629 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

60 hz , dax 22/10/02 20:28
Na radeonie 9000pro i win98se nie mogę zmienić odswierzania na inne niż 60hz. Proszę pomocy!

z góry dzięki.

Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
uciekam goń mnie!

  1. P.S. , dax 22/10/02 20:35
    Odzswierzania nie da się zmienić nawet Powerstripem! (w ogóle jak to możliwe?)

    Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
    uciekam goń mnie!

  2. może tak, uruchom , Yosarian 22/10/02 20:53
    dxdiag
    Więcej pomocy
    Zastąp
    -szybkość odświeżania
    ---wartość zastępcza -->wpisz wartość odpowiednią dla twojej karty)
    hmm ... to przepis na wykorzystanie w progsach korzystających z directdraw

    może to wynika z wyboru złego typu monitora i masz tak że dla rozdzielczości w której chcesz paracować jest maksymalne odświeżanie jakie mozna uzyć. Przejdź na niższe rozdziałki np. 800x600 czy nawet 640x480 i sprawdź jak się zachowuje.

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  3. Dosc proste do ustawienia a oto jak to zrobic: , speed 22/10/02 21:16
    wchodzisz do wlasciwosci ekranu wybierasz Settings\Advanced\Displays i klikasz na aktywnym monitorze
    jak otworzy sie zakladka to w okienku Maximum Resolution
    wybierasz rozdzielczosc maxymalna swojego monitora a w okienku Maximum Refresh wybierasz n.p 100Hz
    po tym zabiegu klikasz OK otwierasz zakladke Monitor
    w ustawiasz sobie odszwierzanie n.p na 85Hz klikasz OK . zamykasz wszystko klikajac OK i zrestartuj system . Po tym zabiegu masz wszystko tak jak powinno byc .
    Zdarza sie ze jak sa zle zainstalowane stery a szczegolnie niezgodnosc wersji panel sterowania to mozesz nie miec mozliwosi ustawienia max rezo. i Max ref. wtedy po prostu przeinstaluj stery i zrob tak jak napisalem .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL