Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » KHot 19:23
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Sherif 19:00
 » Dexter 18:58
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28
 » wrrr 18:26
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12

 Dzisiaj przeczytano
 43802 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nic nie warta tpsa a sdi , Poczwi 23/10/02 21:17
Witam
mam pytanko odnośnie sdi ..czy jescze to montują...wiem że teraz jest neostrada plus jednakże nie w mieście gdzie mieszkam (centralka nie obsługuje) ??? Czy to oznacza że muszę czekać jakieś 100lat na stałe łącze???

  1. Chyba tak.... , PKort 23/10/02 21:31
    Na takim zadupiu, gdzie ja mieszkam (czyli w podwarszawskim Pruszkowie) też taki problem - długo nie chcieli nic montować, potem zamontowali SDI 12 (słownie: dwunastu) osobom, a potem stwierdzili, że "chwilowo nie montują, bo nie mają urządzeń, a TPSA zmienia strategię i wszyscy będą musieli przejść na Neostradę Plus, więc na razie czekają na oficjalną wersję kierownictwa i może w październiku/listopadzie będzie coś wiadomo" - oczywiście ciągle nic nie wiadomo...

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. U mnie , Doczu 24/10/02 09:09
      Jak montowali (Sosnowiec), to monterzy mówili, że neostrada cieszy się słabym zainteresowaniem, i SDI będą montować dalej bo cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, ale teraz będą modemy 3 generacji (v.3.0), i nie będzie już stałego IP, ale "szybkość" ma zostać zwiększona do... 128 kbps :-)
      Tak więc opierając się na wypowiedzi tych monterów można wnioskować, że los SDI nie wypełni się tak szybko.
      U mnie załapałem się jako jeden z 48, na blisko 700 złożonych podań :-)
      Pozdr.

    2. Poprawka.... , PKort 24/10/02 11:29
      Właśnie zajrzałem na stronę TPSA i jak byk stoi, że moja centrala obsługuje Neo+ - ale miła pani w Contact Center mnie uświadomiła, że mam linię ISDN'ową (cokolwiek by to znaczyło) i w związku z tym niemożliwe jest zainstalowanie na niej Neostrady+... Czyli wszystko po staremu, a na dodatek gdzieś kłamią.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

  2. W Opolu , Wolek 23/10/02 21:32
    montuja jeszcze SDI, a w zasadzie tylko sdi :(
    Nawet nie trzeba dlugo czekac na istalacje ...

    Pozdrawiam !

  3. ja SDI dostalem , Outsider 23/10/02 22:02
    tego samego dnia, ale mam innego operatora (TOSA).

    Jesli chodzi o Twoj przypadek to czytalem gdzies na stronie, ze na SDI mozna sie zapisywac tylko do konca roku. Od stycznia TPSA zmienia koncentratory i z wielkim hukiem rusza Neostrada (chce to zobaczyc :). Szczerze mowiac kolejki na SDI sa tak duze, ze nawet nie warto CI skladac podania (ale sprawdz - przeciez moge sie mylic) i lepiej poczekaj na Neostrade.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL