Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09

 Dzisiaj przeczytano
 5148 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Rozbudowa komputera , emlut 26/10/02 12:21
1. Chciałbym rozbudować sprzęt ale nie wiem jaki wybrać procesor (np. Athalon 1700) i jaką płytę główną.
2. Słyszałem również, że przy takiej rozbudowie muszę również wymienić pamięci (mam DIM 100) czy to prawda?
3. Na jaki sprzęt się zdecydować, aby był cenowo i jakościowo optymalny??

  1. Napisz coś więcej... , Umek 26/10/02 12:30
    o tym co masz i o tym w jakim celu ma być ta rozbudowa - co chcesz na nim robić - będzie wiadomo co niezbędnie trzeba wymienić z tego co masz, a co zostawić. Może się okazać, że to nie będzie rozbudowa, a wymiana... :)

    1. Rozbudowa komputera , emlut 4/11/02 20:02
      Poszukuję głównie w miarę dobrej płyty głównej w dobrej cenie może być z dźwiękim(ala niekoniecznie). Chodzi mi głównie o stabilność systemu!
      z pozdrowieniami.

  2. Proponuje , XepeR 26/10/02 12:50
    Athlona XP 1600+ (przy dobrym wietrze zrobisz z niego 2000+)
    Gigabyte GA-7VAX
    2x 256MB DDR np TwinMOS (ponoc dobrze sie podkrecaja)

  3. Zalezy ile masz pieniędzy , NimnuL-Redakcja 26/10/02 13:58
    oraz od tego co na kompie robisz. Zgaduje, że komputer do gier bedzie a nie do pracy przy aplikacjach graficznych ... więc proponowałbym kupić cos niedrogiego na KT266 - na przykład SoltekDRV4 nie jest drogi. Pamięc RAM musisz zmienić - to wiadomo - sprzedaj to co masz i kup dobrej klasy 256MB DDR. I do tego Athlona XP 1900+ (nie jest drogi - a nastepny model - 2000+ jest duzo drozszy). No i do tego karta graficzna musi być co najmniej klasy GF3Ti200.
    To jest oczywiscie wariant jesli nie masz kasy. Jesli kasy masz wiecej to Abit KX333 lub KD7 do tego DDR 333 lub 400, AthlonXP 1900+ lub 2000+ ... Karta graficzna klasy GF4Ti lub Radeon 8500 .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL