Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:51
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 10434 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

No coz kolejny DTLA 30 GB - czyli jestem w klubie , dida 26/10/02 17:57
Tak wiec do tej pory jako 2 letni posiadacz mojego DTLA zmuszony jestem powiedziec k.......wa mac. No niestety pokazały ie 2 tygodnie 4 słownie 4 bady a dzisiaj papa - to zaczyna przypominac epidemie. O dziwo wersja nie węgierska tylko ta lepsiejsza.

Poradzcie jak to wyglada z wymiana. Na karcie mma od sprzedawcy 1 roczna gwaranche natomiast dodatkowo producenta na 3 latka. Jak to wyglada w prktyce. Czy dadza owke od reki czy musze czekac?

  1. ja juz trzy wymienilem , Lukas12p 26/10/02 21:26
    mam gearencje na 3 lata w sklepie!
    TE DYSKI IBM SA DO DUPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. polskie hurtownie sux , wrrr 26/10/02 22:01
    Do dupy byla wiekszosc sprzedawanych w polsce, znam sporo osob co sobie przywiozlo prosto od dystrybutora na niemcy i chodzam im do dzis. Tez mam taki hdd, poza tym ze jest glosniejszy niz na poczatku (nieslyszalny- choc wciaz mozna go przelaczyc w silentmode, wtedy chodzi jak b4, ale wydajnosc nie ta) nie widac zeby sie sypal (puk puk).
    Mi wystarczy ze widzialem jak w hurtowniach traktuja monitory (wiedza ze moze sie 'potluc' i tak zero delikatnosci), twardzielami pewnie rzucaja. :>

    1. ja też puk puk , GULIwer 26/10/02 22:59
      jestem zadowolnym uzytkownikiem DTLA 307030 (Filipiny) a gwarncji z 3 lat ostało mi sie tylko 9 miechów (zakup na giełdzie w W-wie)
      Ale z tego co widze to jestemy jak rodzynki w cieście :((
      dida bodajże Tummi pisałem ze trza podwadzic elektronike zapałką i ponoć ma zaskoczyć bo jest gdzieś na płytce zimny lut

      I'm only noise on wires

  3. z tego co wiem..... , Tomcatos 26/10/02 22:48
    ...seria dtla to kupa gówna z przewagą tego drugiego..... oddziały CSS (Computer Service & Support) to mają całe worki tego .
    Sam jestem biednym (i głupim) posiadaczem padniętego dtla307045 gdzie dysk jest pełen różnorakiego dobra:) ale nic to .... od tamtej pory nie kupuję IBM.... pozdro wszytkich zawiedzonych przez IBM

    ... sięgaj tam gdzie wzrok nie sięga..
    ...aaa...to już XI-ta księga :O)) ...

  4. moze cos na obrone... , Tummi 27/10/02 00:38
    ...GXP jest zajeb* wykonany... chodzi mi o elektronike i uklady logiczne - ma tylko 2MB cache'u, a w niektorych testach wyprzedza slawetnego JB 8MB cache...
    Co nie zmienia faktu, ze moim nastepnym hdd bedzie JB albo cos na SerialATA ;-)

    BTW: Teraz mam dtla305040 i zaczyna dogorywac ;-(((

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  5. co do niemiec , Dyzmo 28/10/02 18:01
    Kopilem tam okolo 5 ibm i kazdy padl w przeciagu 1roku.
    Wiec to nie tylko w Polsce taka lipa

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL