Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:51
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 10580 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Warszawska Gielda Komputerowa - jestem zalamany , Tryna 26/10/02 18:49
Bylem tam 2 tygodnie temu i zupelny szok... Jakbym przeniosl sie do czasow realnego komunizmu, wszystko w zaj... blocie, jakies budy pokryte folia, ceny tez wcale nierewelacyjne, mordy jak z Chylonii (kto z Gdyni, ten wie). Powiem szczerze, pracuje u jednego z dystrybutorow i niestety po swoich klientach (dealerach) moze spodziewalbym sie wiele... ale cos takiego... jak mozna kupic monitor, ktory stal na deszczu (niby pod folia)... Z drugiej strony mozna kupic komponenty do starszych maszyn np. SIMM FPM, ale naprawde żenada. IZA!!! Przenies sie na handlowca w dystrybucji, ja bym sie spalil ze wstydu, ze pracuje na takim bagnie...

De Gustibus non Disputandum Est

  1. a kto ci powiedzial , mel2 26/10/02 18:51
    ze ona tam lata po tym blocku??? ona tam jest gosciem - tak samo jak inni biegacze

    Don't lose your head,
    There can be only one.

  2. zaluj ze nie , ErAZoR 26/10/02 21:21
    widziales gieldy na grzybowskiej w ulewny dzien :) Ach te "pomosty " z palet , kartonow i ceglowek . Po przechyleniu gablotki wylewala sie woda , a ludzie i tak kupowali ,bo bylo potrzebne na tu i teraz , poprostu sie wysuszy .

    pozdrawia "handlowiec" w spoczynku :)

    IQ 95@133 at 40 %

  3. Bylem widzialem , Yog-Sothoth 26/10/02 21:50
    jak kupowalem sobie obudowe (Tracer Exodus) i akurat dosyc mocno padalo :) Fajnie wygladaly uzywane kable w pudle, czesciowo wysuniete spod stolika i tak nieszczescliwie ustawione, ze woda z dachu namiotu lala sie prosto do pudla :))) Spojrzelismy po sobie z kumplem ale nic, w koncu tam opchnalem stare czesci :)

    wrong fool!

  4. Hmmm fajnie to opisales ;) , NimnuL-Redakcja 27/10/02 08:50
    ale reklamy nie zrobhiles www.sklepwgk.pl ;) ja sie 2x zastanowei zanim tam cos teraz zamowie ;)
    zartuje - wiem , ze jest tam fachura .... ale nieznajacych moze to odstraszyc.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. dokladnie , lakers 27/10/02 10:51
      jw.

      P41,6@2,1 AsusP4PE 512 Kingston
      Matrox G450 DH Sonic Fury
      Iiyama HM903DT MegaWorks 510D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL