Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:51
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 10559 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kto ma lg48X? , indy00 26/10/02 23:40
Prosiłbym o zczytanie biosu tej nagrywarki programem mtkflash i wysłanie na adres góry dzięki.Tu jest instrukcja jak to zrobić:
Odczyt do pliku wykonuje się wydając polecenie: MTKFLASH x R /M plik.hex

Gdzie x to cyfra od 1 do 4, w zależności od sposobu podłączenia nagrywarki w systemie.
1 dla Primary master
2 dla Primary slave
3 dla Secondary master
4 dla Secondary slave
R jest odpowiedzialne za odczyt z nagrywarki
/M jest odpowiedzialne za połączenie BIOSu w jeden plik

UWAGA: proces ten przebiega w 8 przebiegach, odliczanie od 0% do 100% następuje 8 razy

Przykładowa składnia odczytująca BIOS z nagrywarki zainstalowanej jako secondary master to: MTKFLASH 3 R /M biosik.hex. BTW: Dobrym zwyczajem jest nadawanie plików z BIOSami nazw wersji danego BIOSu.

Powyższe czynności należy wykonać z poziomu dosu czyli uruchomić kompa z dyskietki startowej i dalej wpisać powyższe polecenia

A tutaj jest program : http://www.cdrinfo.pl/...liteon_oc/Mtkflash148.zip

Informacje wykorzystane w tym poście pochodzą z serwisu www.cdrinfo.pl

AOL - America Online

  1. A dlaczego ???? , john565 27/10/02 12:45
    Ja wim, ale pochwal sie innym cio se z nagrywarom zrobileś

    f*ck

    1. dlatego , indy00 27/10/02 18:07
      a tak bo tego biosu nie ma w internecie a jest potrzebny dla mojego znajomego.To jak da się to zrobić?

      AOL - America Online

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL