Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 04:37
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35

 Dzisiaj przeczytano
 15088 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sterowniki Do Sapphire Radeon 9000 oraz kilka pytań... , Yapa 27/10/02 10:13
1.Jakie stery będą najlepsze do tej karty? 2.Program Configuration uparcie twierdzi,że moje biblioteki DX 8.1 są uszkodzone, nie zmnienia tego ponowna instalacja. 3.W menedżerze urządzeń (XP) zainstalowane mam dwie karty- R9000 i R9000/pro. Czy to tak ma być? Do tej pory używałem produktów konkurencji dlatego takie pytania.....

  1. proste najnowsze czyli , lakers 27/10/02 10:41
    6193. Tak ja mam pelna wersje R8500 a mam napisane 8500/8500 LE wiec jest oki. Notomiast do pytania 2 ciezko powiedziec dokladnie o co ci chodzi ?

    P41,6@2,1 AsusP4PE 512 Kingston
    Matrox G450 DH Sonic Fury
    Iiyama HM903DT MegaWorks 510D

  2. sapphire 9000 , jack13 27/10/02 20:16
    ja mam sapphire 9000pro , niestety nie mialem problemow z instalacją , nie mam żadnych komunikatów takich jak ty , dobre i pewne ( przynajmniej u mnie )są 6166 ( xp ), możesz sprobować sterów omega też są niezłe
    teraz co do tego że masz dwie karty w menadżerze - tak powinno być , zerknij na benchmark.pl tam są testy radków i jest instalacja sterow co do samej karty jest barzo dobra

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL