Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 04:37
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35

 Dzisiaj przeczytano
 14820 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Prolink TV HD i same problemy , krwiak 27/10/02 15:39
posiadam takowy tuner i nie jest dobrze. NIezbyt doskonałą jakość obrazy tłumacze sobie słabym sygnałem z kablówki, która idzie na 3 odbiorniki a kabel do kompa jest dość długi ale...
kilka pytań:

1.zielony pasek na dole - pamietam, ze ktoś mowił kiedyś, ze to wina sterów albo gryzie sie z grafą - jak sie go pozbyć?
2.czy są jakieś szczególne ustawienia, które powinienem wprowadzić do poprawnej konfiguracji <pomijając to co w instrukci..
3.dwa załamania obrazu - <mowił o tym kiedyś martinez-x http://twojepc.pl/boardPytanie26690.htm#p> co to i jak z tym walczyć ? uszkodzenie ?
4. pozostaje mi tylko oddać do serwisu i to nadaje sie na reklamacje?
<help>

wszystko to graaanda...

  1. Ta karta tak niestety działa , P_M_ 27/10/02 16:07
    Ten pasek to norma. Dobrego softu po prolinku się nie spodziewałbym. Na tym samym chipie tuner ma także MSI zapodaj, czasem karty są zbudowane na referencyjnej konstrukcji i może będzie działać. Kiedyś eksperymentowałem z softem asusa na flyvideo3000 (kość philipsa). Tuner działałby super, gdyby dało się zmieniać kanały. Co do konfiguracji. Możesz tylko się upewnić, że karta z niczym innym nie dzieli przerwania.

    1. no nie gadaj , Thadeus 27/10/02 16:17
      testy i ludzie mowia ze dziala rewelacyjnie, moze macie jakies egzemplaze zwalone? sam taka chce kupic. moze to konflikty przerwan i konkretna konfiguracja kompa

      ...

    2. spróbuje ..... , krwiak 27/10/02 16:23
      go puścić zaraz na XP i z mienie sloty.......
      ale nie spodziewam sie rewelacji...

      wszystko to graaanda...

      1. co do slotow to podobno pierwsze 2 powinny dzilac , Thadeus 27/10/02 16:44
        bo sa na przerwaniach osobnych a karty tv marudne sa

        ...

  2. ... a wlasnie ze nie , artc 27/10/02 16:48
    Zmień stery (z 1.60 które zapewne otrzymałeś na płytce z kartą) na np. 1.4 - dostępne na polskiej stronie prolinak lub 1.70 na stronie tajwańskiej. Te 1.40 są naprawde ok - poza tym ExoTV i C+ ......... chodzi. Obraz super - popraw instalację.

    1. masz ja :) i dziala ok , Thadeus 27/10/02 17:18
      no to juz jestem spokojny

      ...

      1. to sie jeszcze okaze.. ;) , krwiak 27/10/02 17:27
        jw.

        wszystko to graaanda...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL