Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 20806 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

WinXP i procesy , michol 27/10/02 20:20
co to za proces "Proces bezczynności systemu" zajmuje u mnie 98 CPU i 20kb pamieci?? nijak nie moge go zakonczyc i troche mi wiesy sie winda cyu to moye byc przez to...

  1. czy to oznacza , michol 27/10/02 20:28
    ze system ma wolne 98 % zasobow??

  2. to znaczy , akustyk 27/10/02 20:32
    ze toczy sie rozprawa (inaczej proces) przeciwko Windowsowi, za jego bezczynnosc. bardzo slusznie zreszta - co sie bedzie nierob obijal ;)))))))))))

    ps. tak, to oznacza, ze masz 98% wolnej mocy procesora .

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. :))) dobre , Agnes 27/10/02 20:58
      ale żeby od razu kilim?... za to, że nic nie robi? przegięcie.... :)))

      Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
      Fizyk, a to jego Meta...

      1. dobre dobre , b0bik 27/10/02 21:34
        wykobinowalas co z tym moim chatem ?

        b0bik

        1. oj, nic nie wykombinowałam , Agnes 27/10/02 21:45
          bo ja prosta kobieta i się generalnie nie znam, pamiętam tylko, że po zmianie sys szare okienko mi się miast czata pojawiło ... wtedy padło magiczne hasło "java" - i wszystko stało sie proste :)

          Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
          Fizyk, a to jego Meta...

  3. oznacza to nic innego jak , fatal 28/10/02 21:15
    Ilość wolnych "mocy produkcujnych" procesora - w twoim przypadku procek pracuje tylko wykorzystując 2% swoich możliwości. 20 kB - to nic innego jak "sterownik" umieszczony w pamięci - tyle on zajmuje i bada "moce produkcyjne" twojego procka.

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL