Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 20836 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jakie macie modemy do neostrady+? , JanoszW 27/10/02 22:18
wiem ze sa rozne modele, napiszcie jakiej firmy macie, czy dobrze dziala i czy jest podlaczany przez USB czy przez karte sieciowa.
dzieki

  1. Aztech 900 , Maverick 27/10/02 22:41
    podłączany przez sieciówkę i czasem (raz na dwa dni, czasem raz na tydzień) trzeba mu zrobić "twardy" reset.... niestety. ale jak już ruszy to hula...

  2. jakiś , mirkrup 27/10/02 23:09
    Lucent siedzi u qmpla, podłączony przez sieciówkę do XP i udostępniany na ME.

  3. są jeszcze , agent 27/10/02 23:31
    siemensy z którymi podobno były problemy, u mnie lucek dziala non stop tylko sie troche grzeje, oba na RJ45.

    I can resist everything except
    temptation.

  4. Siemens , bazylek 28/10/02 02:06
    Mam od 3 miechow i nie zauwazylem problemow(wrocek)

  5. lucent non-stop, , Yooras 28/10/02 07:08
    ale trochę walki to było

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL