Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 20834 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kontrolery!!!! , HURAN 28/10/02 00:30
W ciągu miesiąca miało miejsce pewne zdarzenie!!
Otóż podczas pracy systemu raptem zaczeła się palić dioda od stacji dyskietek!!I wiecie co ona pali się nadal z tym że kontrolery nie działają kombinowaliśmy już na wszystkie sposoby i nic!!!!zauważyliśmy jeszcze coś ciekawego, że każdemu z nas spotkał dziwny reset ustawień w biosie!!!a niektórym nawet wyzerowaniem dysku twardego(null, nic, goło i bez partycji!!!)Następny problem to taki że winda zgłasza podobnie jak u kolego z boarda niżej w windzie 98 zgłaszany jest problem pierwszego kontrolera dysku.System pracuje w trybie zgodności z MS-DOS i nie rozpoznaje naszych dysków.Problemy znikają po winXP.Pytam się więc co jest grane???!!!!Możliwe że jakiś robal??Jednak wszystko skanowałem ostatnio na innych źródłach i nic zero wirusów w moim softwarze.Prosze o pomoc.Jeżeli macie jakieś pytania śmiało aha dodam jescze że wszyscy mammy płyty od ECS. 2x ECSk7S5a i 2x ECS k7vza. POMOCY!!!!!

are U ReadyNAS??

  1. P.S. , HURAN 28/10/02 00:36
    Jestem już wykończony tym walnietym systemem 98.Sorry jeżeli ten tekst jest troche zakręcony.Małe sprostowanie.Zdarzeni to odnotowałem na moim kompie i u kolegów. Pozdraawiam

    are U ReadyNAS??

  2. ogólnie , b0bik 28/10/02 14:43
    ostatnio zauważyłem taką tendencje : ) jak komuś coś robie z kompem to coraz częscie kończe z załamanymi rękamia i mówie : instalacja XP powinna to załatwic : ) może Bill wypuscil robala zeby kupowac XP'ka : )

    b0bik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL