 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 20823 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Glosniki i karta... , ectorn 28/10/02 12:16 Widzialem w sklepie glosniki Creative inspire 4400 i tak sobie mysle jakby to chodzilo z moja zintegrowana, archaiczna karta muzyczna(chociaz opisana jest chyba jako 3d) i czy w ogole. Nie pamietam dokladnie jak sie nazywa ale cos w stylu c-media 8738(3-4lata). W instrukcji jest cos o 4 glosnikach. Czy w takiej sytuacji jest w ogole kupowac cokolwiek?Wiem, ze najlepiej kupic sobie jakas lepsza karte ale czy koniecznie? |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|