Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » cVas 09:02
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57

 Dzisiaj przeczytano
 29876 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do posiadaczy Neo+ , Ostry 29/10/02 09:05
Jak jest podlaczana Neostrada+? Chodzi mi o to, czy monterzy podlaczaja to do puszki w scianie jak to bylo w przypadku SDI czy podlacza sie do gniazdka? Na infolinii mowia ze do gniazdka, ale cos mi sie nie chce wierzyc a do puszki to musialbym pol sufitu sciagac :) Moze ktos z posiadaczy powie mi jak to wygladalo u niego
Dzieki

  1. ze jak? , agent 29/10/02 09:52
    a co to jest gniazdko dla Ciebie ?

    do puszki to mozesz podlaczyc sobie komputer (tam jest 220V)

    Neostrada jest dostarczana kablem telefonicznym i taki też podłączasz do modemu a modem do karty sieciowej (przez rj-45)

    I can resist everything except
    temptation.

    1. ze normalnie , Ostry 29/10/02 10:09
      w blokach zwykle nas dzwiami wejsciowymi masz puszke, ktora ciagnieta jest z klatki. Tam podlacza sie bale, ktore rozprowadzasz po mieszkaniu w celu podlaczenia telefonu, tak? I do tej puszki podlaczali mi kiedys w innym mieszkaniu SDI, zeby bylo przed instalacja telefonow. Moje pytanie czy podobnie robia z Neo+ czy podlaczaja do istniejacego juz okablowania mieszkania.

  2. no to fajnie , agent 29/10/02 10:17
    pierwszym urządzeniem podłączonym do linii telefonicznej ma być splitter z którego sygnał idzie na neostrade i inne urządzenia (telefony)

    I can resist everything except
    temptation.

    1. czyli rozumiem , Ostry 29/10/02 10:25
      ze spokojnie mozna podlaczyc do istniejacego kabla z mieszkaniu neo+ a za nia dopiero telefon? Moze odezwalbys sie na prv. Mail podany w moim info. Bede wdzieczny :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL