Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:18
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » cVas 09:02
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57

 Dzisiaj przeczytano
 29739 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Alcohol 120% - czy ktoś się tym bawił ? , JE Jacaw 29/10/02 10:05
Bo zastanawiam się, czy nie przesiąść się na to cosik (obecnie używam CloneCD), chodzi mi głównie o to, czy to oprogramowanie lepiej sobie radzi z zabezpieczeniami, bo mam Teac'a 512 (12x10x32) i niestety w wielu przypadkach nawet CloneCD nie pomaga. :-(

Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach

  1. 120... , Umek 29/10/02 10:11
    procent to nie ma - chyba że te 20% to jakiś dopalacz. Ale ja takich wynalazków nie popieram...

  2. a na cdrinfo nic nie piszą , JaccekZ 29/10/02 11:19
    o tym programie?

  3. ;))) ja sie zgubilem ;) , NimnuL-Redakcja 29/10/02 11:22
    JE Jacawowi chodzi chyba o oprogramowanie (pierwszy raz slysze taka nazwe) a Umek chyba pomyslal o trunku ;))
    No apropos trunku ... czy istnieje taki apirytus? Bo kiedys znajomi mowili mi, ze widzieli spirytusz 120% czy jakos tak ...IMHO to nierealne do 1l pojemnoci wlac 1,2l plynu .. nie ? :)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. najwyższa zawartość alkoholu , Alien 29/10/02 11:40
      w alkoholu to 94,cośtam bo tyle ma spirytus rektyfikowany.
      Tradycyjną metodą (destylacja) nie da się więcej.
      Można go oczyścić chemicznie ale nie bardzo nadaje się do picia (bo używa się benzenu czy cuś tam trującego) - kiedyś bawili się w to na polibudzie wrocławskiej - doszli prawie do 100%.

      There are no impossible - try to ski
      through revolving door

    2. Ty tu nie udawaj, że się zgubiłeś ;-))) , JE Jacaw 29/10/02 12:29
      Jasne, że mi chodziło o program, a kolega Umek (jak to jest w zwyczaju na boardzie) nieco zboczył z tematu. :-)))

      Socjalizm to ustrój, który
      bohatersko walczy z problemami
      nieznanymi w innych ustrojach

      1. Bo co za idiota... , Umek 29/10/02 12:39
        nazwał tak ten program - zaraz się okaże że jacyś ruscy...
        Poza tym troszczę się o Twoje zdrowie kolego :)))))))

        1. Ja wiem, wiem... , JE Jacaw 29/10/02 14:03
          ...i doceniam to. :-)))
          A co do nazwy, to może i głupia, ale szybko zapada w pamięć. ;-)))

          Poza tym jestem abstynentem.

          Socjalizm to ustrój, który
          bohatersko walczy z problemami
          nieznanymi w innych ustrojach

        2. Ruski za pomoca , NimnuL-Redakcja 29/10/02 14:11
          paliwa rakietowego wyciągaja ze spirytu 199% :))) mozna tym elektrownie zasilac ;)))
          A na imprezy jak znalazł ;) tylko siadajac na kibel pasy zapiąc i sruuu ;)))
          he he ;)
          Alien - dzieki za wytłumaczenie ..
          Pozdrawiam

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

      2. ;) po prostu po obu wypowiedziach nie wiedzialem , NimnuL-Redakcja 29/10/02 14:13
        o co dokladnie chodzi ;)) ja najchetniej wskoczylbym na temat panienek, ale nie mialem punktu zaczepienia ;))))

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  4. problem może leżeć po stronie nagrywarki , fiskomp 29/10/02 12:08
    Alkohol120%, to w miarę nowy progs do kopiowania płytek, ale żaden program nie pomoże Ci przy kopiowaniu niektórych płytek (zabezpieczonych) tu już do głosu dochodzi sprzęt, akurat Teac jest super sprzętem, ale nie radzi sobie z niektórymi zadaniami.

    Na cdrinfo - forum coś niecoś znajdziesz o Alkoholu, tam sie udaj.

    pozdrawiam,

  5. to jest program do emulowania cd , pwys 29/10/02 12:49
    Ja tam wole daemon-toolsa i clonecd. Moim zdaniem dobry duet :-)

    1. popieram , piszczyk 29/10/02 16:17
      clone i daemon to zgrany tandem :O)

      takie tam klamoty . . .

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL