Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:18
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » cVas 09:02
 » KHot 08:56
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » rooter666 07:57

 Dzisiaj przeczytano
 29736 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MSI KT3 Ultra2 - R -> problem z Promisem... , Chrisu 29/10/02 12:14
Jak już pisałem złożyłem kumplowi kompa właśnie na tej płycie. Do Promisa podpiąłem dysk systemowy. Zainstalowałem W98SE, poinstalowałem wszystko i... Wszystko jest dobrze dopóki nie zainstaluję sterowników do Promisa :(. Wtedy zaczynają się zwisy 2-3 sekundowe co 30 sekund i właściwie nie da się pracować. Co ciekawe wszystko śmiga świetnie dopóki nie zainstaluję sterów do Promisa. Miał ktoś zWas podobny problem? Jeśli tak to jakie jest jego rozwiązanie?
P.S. Chciałem sobie niedługo wymienić sprzęt. Chciałem kupić MSI KT3-Ultra2 BR. Niestety widzę że mimo zachwalania Promisa HPT jest lepszy. Nie muszę w nim za kazdym razem po podpięciu dysku wchodzić do BIOSu kontrolera i wszystko konfigurować. No i nie mam tego problemu ze zwisami...

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. Kurde co wy z tymi promisami... , Umek 29/10/02 12:43
    jesteś drugi z problem po instalacji sterów - wcześniej asus a7v133 czyjś i dokładnie ten sam objaw.
    Używam kontrolera promise już na drugiej płycie i zero problemów - nie wiem co wy robicie...

    1. Może to coś z BIOSem kontrolera? , Chrisu 29/10/02 13:04
      Może tam coś skopali. Z HPT nie maam zadnych problemow, nie sadze tez zebym coś źle instalował czy coś w tym stylu. Na płycie włożona jest tylko karta graficzna, tak wiec problemy z przerwaniami raczej odpadają...

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

      1. A sterownik skąd miałeś? , Umek 29/10/02 13:18
        j.w.

        1. Z płyty dołączonej do płyty... , Chrisu 29/10/02 13:31
          Zresztą po zainstalowaniu tych z dyskietki jest to samo. Najlepiej byłoby nie instalować sterów, ale niestety WIN woła o nie za każdym uruchomieniem :(

          /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

          1. będę na chacie przez chwilę , Umek 29/10/02 13:36
            j.w.

            1. Jak się cos wyjaśni... , Umek 29/10/02 13:54
              to daj znać - będzie gdzie odsyłać :)

              1. OK. , Chrisu 29/10/02 14:35
                j.w.

                /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL