Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » cVas 10:42
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40

 Dzisiaj przeczytano
 34013 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

mały LINUX z przeglądarką , Artaa 29/10/02 16:27
Poszukuję małego LINUXa z przeglądarką WWW,
komuter Pentium 75, 24 mb ram, dyskm HDD 250MB
MA to być tylko stanowisko do przeglądania WWW, bez zapisywania, ściągania, bez poczty itp. w szkolnej bibliotece
Przeglądarka najlepiej polskojęzyczna np. opera

  1. Wypróbuj coś takiego jak KNOPPIX , kicior 29/10/02 16:43
    nie trzeba instalować, chodzi w całości z CD
    http://www.knopper.net/knoppix/index-en.html
    rewelacja

    poza tym można się dostać z tej płytki do każdego systemu plików na dysku

    kicior

    1. Tu jest iso: , kicior 29/10/02 16:45
      ftp://ftp.uni-kl.de/...PPIX_V3.1-23-10-2002-EN.iso

      kicior

  2. na takim sprzęcie? , Artaa 29/10/02 16:52
    czy na takim sprzęcie też?, i czy da się go zgrać na dysk 250mb,
    cd romu po instalacji, już nie będzie

    1. tego się... , kicior 29/10/02 17:11
      nie zgrywa w ogóle na dysk.
      Chodzi z CD.
      CD ma siedzieć w napędzie.

      Zajrzyj na stronkę.
      Jest tam mozilla OpenOffice i wiele innych programów (po polsku)

      kicior

      1. ale to szkoła! , Artaa 30/10/02 10:06
        CD będzie w napędzie 10 sek, a potem szukaj wiatru w polu
        Dlatego szukam małej dystrybucji na którą da się zainstalować mozille, albo opere PL

  3. przegladarka, moze polska mozilla , Mackie Messer 29/10/02 17:01
    obecnie stabilna w wersji 1.1 , a 12 beta jest swietna!

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  4. możesz spróbować kazdej dystrybucji , resmedia 30/10/02 10:14
    np. Mandrake 9 - nie musisz instalować wszystkiego - wystarczy jądro :), podstawowe narzędzia konsoli, X-serwer i np. Black-Box (małe i niewymagające okienka), do tego Mozilla. W sumie nie wiem ile to zajmie miejsca, ale może się zmieści na twardym 200+. Pakiety trzeba wybierać indywidualnie i tylko to co niezbędne.

    desipere est juris gentium

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL