Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » cVas 10:42
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40

 Dzisiaj przeczytano
 34043 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

"Auto Insert Notification" i Win2K - Pilne , Kool@ 29/10/02 17:13
Jak wylaczyc automatyczne powiadamianie (uruchamianie) o wlozonej plycie do napedu CD w Win2K Proff.
Mam nagrywarke Teac CD-W512EB z biosem 2.0D - od jakiegos juz czasu nagrywarka ma problemy przy nagrywaniu plyt - przy niektorych wywala blad "Power Calibration Error" (teraz mam partie 50 takich plytek :(((
Juz robilem upgrade biosu z 2.0B do 2.0D ale pod Win98 a nie pod Win2K a wiem ze Auto Insert Notifikaction" powinno byc wylaczone.

...

  1. TweakUI , Holek 29/10/02 17:18
    Zakladka "paranoia"

    "...here I am on The Road again..."

  2. mam ten sam problem , atay 29/10/02 17:41
    z kalibracją lasera - idzie to jakoś obejść ?

    _- Atay -_

    1. :((( , Kool@ 29/10/02 18:11
      W moim przypadku upgrade biosu nagrywarki nie pomogl.
      Teraz to Teac'a czeka albo czyszczenie - choc malo prawdopodobne ze pomoze albo smietnik.

      ...

  3. w rejestrze: regedit , Ranx 29/10/02 18:29
    i poszukac bodaj autorun...
    ale bedzie w serwisach uruchamianych pod cdrom i zmiana z 1 na 0
    cala zabawa:)

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  4. do tej... , Karas 29/10/02 19:23
    ...nagrywary jest juz nowy firmware z literka "h" .Mam i dziala ok!!! Troche lepiej sobie nawet radzi z plytkami CDRW.

    Conspiracy Theory...

    1. niestety... , Kool@ 29/10/02 20:00
      w moim przypadku firmware 2.0H nie pomogl :(((

      Z paczki plytek PLATINUM 700 MB (25szt) narazie nagralem 4 sztuki a 8 nagrywarka odrzucila.
      - Power Calibration Error
      - Illegal Media

      Jeszcze w czerwcu nie mialem takich problemow i palila na wszystkich plytkach bez wyjatku - od tamtego czasu ma jakiec humorki.

      ...

      1. moze... , Karas 29/10/02 22:42
        ...to wina systemu. Czas na reinstalacje???

        Conspiracy Theory...

        1. to nic nie daje , Kool@ 30/10/02 10:49
          Nie wazne czy system jest 1 dzien po instalacj czy pol roku.
          Nie wazne czy system to Win98 SE PL czy Win2000 Proff. PL.
          Caly czas to samo.

          Teraz dostalem maila z serwisu ze sklepu w ktorym to kupowalem - ponoc to jest spowodowane zabrudzeniem ukladu optyki i to mozna wyczyscic lub matowieniem soczewki i wtedy to tylko wymiana pomoze.

          ...

  5. Wylaczanie AutoInsertNotification - Znalezione , Holek 30/10/02 11:59
    1. W uruchom wpisujemy gpedit.msc i naciskami grzecznie ENTER
    2. W galezi Konfiguracja komputera znajdujemy Szablon Administracyjny
    3. Tamtez klikamy SYSTEM
    4. W wyswietlonych opcjach robimy co chcemy;)

    "...here I am on The Road again..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL