Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 10:59
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » cVas 10:42
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44

 Dzisiaj przeczytano
 34186 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy mozna poprawic ostrość obrazu? , Wojtek 29/10/02 20:23
Czy znacie jakies sposoby na poprawienie ostrosci obrazu metoda bezinwazyjna tzn. bez lutowania i tego typu zabaw? Zakładam ze w moim przypadku problem lekkigo rozmycia obrazu lezy glownie po stronie monitora.

PS. Tylko nie radzcie mi zebym umyl monitor, bo to juz zrobilem :) troche pomoglo

  1. Hmm... , Ar3cK 29/10/02 20:30
    ...metoda inwazyjna: www.norton.twojepc.pl - tam jest wsio ladnie opisane... a bezinwazyjnie to raczej tego nie zrobisz, chyba nie ma zadnego software'u do tego...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

  2. no sa proste sposoby , Thadeus 29/10/02 20:46
    - kupic lepszy monitor
    - obnizyc rozdzielczosc i czestotliwosc odswiezana
    - sprzedac geeforca kupic ati, matroxa, badz kyrosa

    Umyc okularki ?? ;P

    ...

    1. u mnie w t57s sa 2 dziurki na lewym boku na dole z tylu , Thadeus 30/10/02 08:16
      czy to to? Choc w menu jakies ustawienia konvegacji sa.

      ...

      1. To są właśnie dziurki prze które masz dostep do potencjometrów , Jan 30/10/02 18:39
        regulacji ostrości. Potrzebny jest długi cienki płaski srubokret.
        Konwergencja to zbieżność kolorów.

        ...

    2. umyc okularki ;))) , NimnuL-Redakcja 30/10/02 08:51
      albo przetrzec monitor ... ewentualnie przestac palic przed kompem - moj kumpel pali przed monitorem w domu ... i jak dmucha w strone kompa to jak przez mgle widac ;))

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. muauhahahahah , mel2 31/10/02 00:50
        noooo - ciekawe czemu? :)

        Don't lose your head,
        There can be only one.

  3. Zdejmij obudowe monitora i poszukaj pokrętła .... , Jan 30/10/02 01:03
    regulacji ostrosci (focus). Lepsze monitory maja dwa, jednym ustala sie ostrość poziomych a drugim pionowych lini. W niektórych monitorach np. Eizo 57i dostep do pokreteł jest mozliwy bez zdejmowania obudowy. Pokrętła umieszczone sa zazwyczaj na bloku transormatora wysokiego napięcia. Tylko nie kręc pokrętłem od jasnosci obrazu który zazwyczaj jest tuz obok. Najnowsze monitory regulacje ostrosci maja w menu ekranowym...

    ...

    1. no fajnie wstawilem nie tu gdzie trzeba , Thadeus 30/10/02 08:16
      popatrz wyzej

      ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL