Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 12:47
 » zibi13 12:47
 » DJopek 12:47
 » KHot 12:41
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43

 Dzisiaj przeczytano
 39198 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kiepski skaner Mustek 600 II N , Kemot 30/10/02 10:41
Mam takie cudo, podlaczane przez jakas karte ISA

Co mnie wkurza... Zdjecia nie sa ostre - ale to szczegol. Najgorzej denerwuje mnie fakt, ze nie skanuje pelnego A4 Jak dosune do prawego gornego rogu np znaczek pocztowy to na obrazku nie pojawiaja sie charakterystyczne zabki - po prostu skaner tego nie widzi! - a raczej omija? Ostatnio zauwazylem jednak, ze to jest chyba wina oprogramowania.
Znalazlem jakis badziewny program na plytce (Skan Manager - czy cos w tym stylu) Tam jak zazycze sobie skan to idzie calkiem calkiem (przynajmniej cale A4) - tylko program taki toporny. Brak zaznaczania mniejszych fragmentow, korekcja kolorow itp.
Najdziwniejsze jest to, ze jesli uruchomie dedykowany soft do skanera i wybiore skanowanie A4 to mi glupek pisze, ze w pionie skanuje 292mm (a przeciez wszyscy wiedza, ze A4 to 297mm) - co do
cholery z 5mm!!
Moze macie jakies pomysly na to badziewie (poza destrukcją).

pzdr
Tomek

  1. A ja mam pytanie odnośnie tego badziewia... , Saszkin 30/10/02 12:25
    ...tak sie składa, że też mam tego wrednego skanerka.
    Czy można do niego dokupić zamiast tej karty ISA jakaś PCI, bo kurka teraz już nie mam kompa z ISA a czasem jednak na takim badziewiu cza coś zeskanować.

    1. nie da się, niestety , Star-Ga-Te 30/10/02 13:15
      toż to już zabytek, najgorsze badziewie kupisz za dwie stówy i będzie lepsze ;^)

      --
      Informatyka jest nauką doświadczalną.
      Dzięki AI jeszcze bardziej.

  2. Photoshop ... , NimnuL-Redakcja 30/10/02 13:10
    ja skanuje tylko pod nadzorem tego programu ... A u mnie na Plisteku również dosuwając elementy do krawędzi - będa obcięte .... ileś mm od krawędzi dopiero zaczyna sie obszar roboczy .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. nie ma znaczenia , Kemot 30/10/02 14:23
      spod jakiego programu skanuje I tak otwiera sie to samo okno

      1. NO Ok .. ale sobie od razu obrobic mozna ;)) , NimnuL-Redakcja 30/10/02 18:29
        ;)))))

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL