Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 43421 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dekodowanie programow , mkulpa 30/10/02 18:20
Czesc

Mam antene ustawiana na Astre. Jakie programy mozna z niej zdekodowac ? Jestem kompletnie zielony w tych tematach. Co musze miec aby ogladac kodowane programy. Gdzie moge znalezc informacje krok po kroku jak to zrobic ? Moj konfig to: Duron 800, 256 RAM, Pixel View PV-BT878P+W/FM, GF2 MX400.

Dzieki za pomoc

  1. a co ty chcesz dekodowac ???? , XiSiO 30/10/02 18:26
    bez tunera cyfrowego ? sama karta video to mozesz analogowe C+ z kablówki w porywach posłuchać

    "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
    zapłacisz adeną" (C) XiSiO

    1. No nie wiem , mkulpa 30/10/02 18:29
      pisalem ze sie nie znam ale gdzies kiedys slyszalem ze jak sie ma satelite i jakies odpowiednie programiki to mozna cos pokombinowac

      1. jak masz do tego dekodrer np. Syfry , XiSiO 30/10/02 18:31
        to mozesz sobie porobić cuda, zarówno w nim jak i z operatorami

        "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
        zapłacisz adeną" (C) XiSiO

        1. Dekodera cyfry+ , mkulpa 30/10/02 18:34
          nie mam

  2. czyli nic z tego ? , mkulpa 30/10/02 18:30
    123

    1. z tego co wiem satki , XiSiO 30/10/02 18:32
      nie mozesz analogową kartą video dekodowac

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

      1. szkoda , mkulpa 30/10/02 18:35
        no to jednak nic z tego
        ale dzieki

  3. Premiere , bagi_glogow 30/10/02 19:54
    Mozesz zdekodowac tylko niemieckie Premiere i chyba nic wiecej na Astrze analogowo nie ma. A program do tego to More Tv lub FreeTv

  4. hmmm , Ponczo 1/11/02 22:29
    ja słyszałem że da się zdekodowac Canal+ i HBO na Cyfrze+ (jeżeli nie ma się wykupinych tych prog.). Nie mam zielonego pojęcia o tym, nawet nie posiadam C+. Spieram się o to z kolegą, bo mi się wydaje, że się nie da. Powiedźcie co wiecie na ten temat.

    -=|GG:1668081|=-

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL