Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 43388 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Compaq Presario 700, wylaczanie sie.. , carlosA 31/10/02 08:23
Rece mi juz opadaja, ale zanim pojedzie na serwis(firmowy) zapytam Was o zdanie: Notebook ten standardowo wyposazony jest w WinXP Home + rozne smieci(works, word, etc..). Wzialem na siebie ciezar zainstalowania na tym WinXP Prof. Zaczalem od normalnego upgrade-u system(instalacja Win Xp Prof z poziomu WinXP Home)zakonczylo sie to wylaczaniem komputera w pod koniec instalacji. Krok drugi wyrzucilem (troche nieopatrznie wszystko co dostarcza compaq wraz z komputerem: na osobnej partycji ktora wykasowalem lezaly wszystkie programy i system do przywrocenia), probujac zainstalowac WinXP Prof. bootujac z plyty, konczy sie to wylaczaniem komputera w trakcie lub przed formatowaniem dysku(w instalatorze WinXP Prof). Potrafi mi sie wylaczyc, nawet kiedy bylem w biosie, po wielu probach udalo mi sie przejsc proces instlacyjny Win98 ale konczy sie to explorer wykonal nieprawi... przy starcie systemu, zatem albo ja czegos nie rozumiem albo notebook nadaje sie tylko na serwis gwarancyjny. Szczegolnie prosilbym zeby podpisal sie ktos komu na rzeczonym modelu udalo sie zainstalowac cos poza Win XP Home (wiem ze to troche bez sensu ale noc byla dluga, a klient czeka.. :( )
Pozdrowienia.

#whatever

  1. cos musi byc walniete....ja tym samym modelu moge , Fizban 31/10/02 14:35
    instalowac wszystko bez problemu...

  2. thx za info.. , carlosA 31/10/02 15:31
    pojechal na serwis
    pozdrowienia

    #whatever

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL