Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 43384 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] spotkanie boardowiczów WROCŁAW , Alien 31/10/02 09:31
Ponieważ wystąpiła u mnie zmiana planów (wyjazd dzisiaj) - nie będę mógł być.
W związku z tym pytanie: maverick, Zryty, glewik - może jednak przełożyć to na "po świętach"
Sorry za prywatę ale w sumie to chciałbym się spotkać..
Co wy na to? Zdaje się że paru innym osobom też dzisiaj nie za bardzo.

There are no impossible - try to ski
through revolving door

  1. wczoraj juz bylo , Zryty_Berecik 31/10/02 09:48
    ustalone ze nie robimy dzisiaj
    kania , bojar , robert71 nie mogą , pjfox ma na 22 do pracy , falcon troszke chorawy..... wiec nieciekawie
    a w 3 osoby nie ma co sie spotykac
    w przyszłym tygodniu sie ustawimy
    i wieksza ekipą spoczymy na miasto
    ok ?

    1. okiej to chyba najlepszy wybor , Thadeus 31/10/02 10:32
      dzisiaj se meczyc bede z zaprojektowaniem protokolu eksperymentu coby wolne na swieta miec, ach od razu mowie ze wtorek odpada bo mam w srode kolo :)

      ...

  2. szkoda że nie dziś :-(( w każdym razie , Maverick 31/10/02 11:07
    będę w każdym razie we Wrocławiu i tak. a za tydzień to troszkę problem dla mnie. pracy sporo mam ale jak będzie trochę luźniej to z pewnością zajrzę do Was i strzelimy piweczko jakieś.

    A falconowi za zdrówko dziś wypiję piwko z jedno/

    Pozdrowionka

    1. :)))) , falcon 31/10/02 14:51
      THX afkors :))

      http://community.webshots.com/
      user/sokolr_blackfalcon

  3. ja sie tez pisze na spotkanie we wrocku , xmac 31/10/02 21:59
    ale ostatnio lacze sie przez tpsa i nie zawsze mam czas na czytanie boarda
    jesli ktos bedzie laskaw, to prosze o info na ten temat na maila:
    bede bardzo wdzieczny!!!

    dual&mobile power
    XMAC

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL