Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » KHot 15:10
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25

 Dzisiaj przeczytano
 47381 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem win Xp i plik ntuser.dat , SpiDy 31/10/02 13:19
Z przyczyn jak zwykle nie zaleznych zostal uszkodzony plik ntuser.dat i wszystkie moje ustawienia szlak trafil i oczywiscie przywracanie systemu jest wyłączone ,jakie są szanse na przywrócenie poprzedniego stanu,bede zobowiązany za pomoc.

pozdr.

"Obyś się w Polsce urodził"
A.L

  1. Szanse zerowe... , DJopek 31/10/02 13:28
    Zwłaszcza jak wyłączyłeś przywracanie systemu (nie wiem czemu ludziom to tak przeszkadza? gdy tylko coś się dzieje uruchamia się przywracanie systemu i po problemie...) lub nie masz kopii partycji zrobioną np. Ghostem...

    1. na 3 różnych , mirkrup 1/11/02 00:04
      komputerach przywracanie systemu nie chciało przywrócić systemów do danych punktów. Dlatego większość ludzi wyłącza ten badziew obciążający HDD!!!

      1. No nie wiem... , DJopek 1/11/02 10:01
        U mnie na kompie (oraz na kompach znajomych) gdzie jest WinXP zawsze mi dobrze przywrócił poprzednie ustawienia, nigdy nie było żadnych, ale to żadnych problemów. Nie wiem dlaczego u Ciebie to nie działało ale mnie jeszcze nigdy nie zawiodło. Poza tym nieobciąża to tak HDD, ja mam dysk Samsunga 40GB (5400 - chyba najwolniejszy dysk...) i z włączonym czy wyłączonym przywracaniem nie ma praktycznie żadnej różnicy!

        1. chodzi miejsce , GULIwer 1/11/02 19:17
          sam mam 70GB (2xHDD) i na 3 (56GB) partycjach poniżej 100MB wolnego :))) Dzieki temu dobrze poznałem możliwości kazdego packera poza JAR (brak okienek :(()
          U mnie przywracanie systemu (Win2k) do dyskietka z DOSem i system na FAT32 + troche oleju w głowie :))

          I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL