Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » KHot 15:10
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25

 Dzisiaj przeczytano
 47397 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Osiol , acd 31/10/02 17:34
Nie moge polaczyc sie z zadnym serverem ... POradzcie ,albo dajcie linka do jakiegos faqa albo forum !

>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<<

  1. bota ma? , Ranx 31/10/02 17:36
    jak nie to na www.file-finder.com
    or lista serwerow aktualizowana na stronie osla z gory po prawej
    po wejscu z lewej na dole aktualizuje

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. aha:) ARCHIWUM!!! , Ranx 31/10/02 17:36
    3znaki:)

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  3. ale to juz bylo , acd 31/10/02 17:38
    wszystko co mowicie ( i mowilisie w arch.) robilem ( w koncu troche godzin na tym Boardzie przesiedzialem Ranxiq drogi :) )

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

    1. no wiec jak masz bota ale nie mozesz sie podpiac , Ranx 31/10/02 17:42
      masz problemy w takim razie z polaczeniem albo cos w tym stylu. zobacz w edonkeyu faq o lowid. jest tam maly tescik. moze masz fw ktory blokuje?
      a moze ktos Cie wycina dalej?
      i sorka ze napisalem...:) wyrwalem sie jak filip z konopii

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

      1. hyh , acd 31/10/02 17:53
        taaa ,tyle ,ze kurcze jeszcze tydz. temu bylo oko ...

        >>> We are The BOARD. Resistance
        is futile.<<<

  4. Ja uzywam autoupdetera , Mackie Messer 31/10/02 17:48
    Mauricego, dobry stuff. Moze firewall cie blokuje, moze zainstalowales overneta i zabral 4662 port. Moze...moze...duzo jest mozliwosci. Capri jest w tym mastacha. Sprawdz to:
    http://www.thedonkeynetwork.com/pl/tdn.pl
    http://ed2k-faq.prv.pl/
    Pozdro

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. thx Mackie :))) , capri 31/10/02 19:58
      uroslem troche ;), choc sie za takowego nie uwazam <skromny_capri> :D

      a wracajac do problemu acd... cudow nie ma (niestety) - cos ci blokuje port "oslowy" (jest taki programik "active ports" i nim mozesz podejrzec czy oby cos nie siedzi na 4662). zassaj bota ze strony podanej przez MM (http://ed2k-faq.prv.pl - na file-finder sa chyba tylko ver.lite) i jak dalej bedzie mial klopoty to... nie wiem :)))

      dla pewnosci: jakiego masz firewall'a i jaki sys?

      Quidquid latine dictum sit,
      altum videtur

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL