Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » KHot 15:10
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25

 Dzisiaj przeczytano
 47389 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

do tych co grają w half lifa , mnih 31/10/02 21:54
Mam pyt totyczące half lifa mianowicie nie wiem co mam zrobićjak jurz wybuchnie ta maszyna w 2 misi?Mam opis i pisze rze znaleźć łom i wejść do kominó wentylacyjnych ale nie moge znależćani łomu ani tych komnów :(:(:(

  1. Ty misie to lepiej , sebtar 31/10/02 22:49
    w spokoju zostaw :D

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. jezeli , Murphy 31/10/02 23:14
    jeżeli dobrze zrozumiałem gdzie jesteś, to musisz się cały czas wracać, (po drodze znajdziesz łom) a ta wentylacja jest chyba prawie na samym początku.

    Pozdrawiam.

  3. Zrób tak , Doczu 1/11/02 07:11
    Jak pisze Murphy wracaj sie cały czas, po drodze znajdziesz łom i takie skaczące kraby, które musisz skasować, a wentylacja będzie w pomieszczeniu gdzie jak wchodziłeś do laboratorium Black Mesa siedział na środku strażnik przy biurku.
    Na dole w scianie będzie otwór.
    Tak na marginesie to musisz sie przygotować na wiele takich zagadek, a nawet trudniejsze.
    Powodzenia.

  4. to sam począte .. , NimnuL-Redakcja 1/11/02 09:10
    Wracając łam jest przy jednych drzwiach ... idziesz dalej, podchodzisz do Windy i rozwalasz szybe w drzwiach ... po czym Winda spada z kolesiami ... musisz wskoczyc na drabinke i wejsc na góre ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  5. mam też pytanie jeśli można ;) , Uncle 1/11/02 09:44
    witam ... w dodatku "blue shift" (musze tutaj nadmienić ze jeszcze nigdy do żadnej gry nie używałem kodów i solucjii ,zawsze se poradziłem mam problem z jedną misją , prawie początek gry , jak gdyby kanały ,dostałem się tu odpowiednio ustawiając takie windy 2 (lina + klatka z siatki;),są jakieś 2 pokrętła (zawory) ,które już "włączyłem" (nie da się ich cofnąć) , chodzi sie po drabinach na platformy, w dole płyną ścieki(?),na końcu ich drogi są dwie śruby które niszczą wszystko co płynie ... jest kolo nich co prawda jakaś winda ale jest off ... Jeśli ktoś kojarzy lokacje i co tam trzeba zrobić to z góry thx

    1. Trzeba zrzucić tam skrzynkę oznaczoną , sebtar 1/11/02 13:58
      explosive i wtedy śruby wybuchną i będzie można przepłynąć.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    2. A swoją drogą , Doczu 1/11/02 14:17
      Dobrze to świadczy o grze, jeśli po 4 latach od jej ukazania ktoś w nią jeszcze gra :-)
      Dla mnie ta gra jest ponad wszystkimi. Nie ma drugiej takiej.
      Pozdrawiam.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL